Wolontariusz z Zalasewa oddaje rękawicę z autografem Witalija Kliczko

Pan Maciej Szuszkiewicz, wolontariusz z Zalasewa, który zaangażował się w pomoc humanitarną dla Ukrainy, otrzymał rękawicę bokserską z autografem od Witalija Kliczko, a teraz oddaje ją na cele licytacji na rzecz WOŚP.

Jak co roku, w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowany jest szereg aukcji internetowych. Jedna z nich przykuła naszą szczególną uwagę. Mieszkaniec gminy Swarzędz, pan Maciej Szuszkiewicz z Zalasewa, który działa jako wolontariusz przekazując pomoc humanitarną dla Ukrainy, oddaje na licytację rękawicę bokserską z autografem Witalija Kliczko. Ponadto, jak zauważa organizator licytacji, w ramach wygranej aukcji istnieje również możliwość zorganizowania spotkania z byłym mistrzem świata organizacji WBC w kategorii ciężkiej i aktualnym merem Kijowa.

Pan Maciej jest przedstawicielem fundacji charytatywnej „VSE V TVOIH RUKAH”. Organizuje ona szeroko zakrojoną pomoc w Ukrainie. Autograf udało się zdobyć podczas przekazywania pomocy humanitarnej w Kijowie, o której informowała stacja TVN24.

Licytację, która zakończy się 10 lutego, można znaleźć w TYM miejscu. Jej wartość w chwili publikacji informacji przekraczała już 3,5 tys. zł. Zachęcamy do udziału w aukcji!

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Wolontariusz z Zalasewa oddaje rękawicę
Spotkanie z Witalijem Kliczko, podczas przekazywania pomocy humanitarnej w Kijowie. Fot. licytacja Allegro.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *