Swarzędzkie Dziki zaczynają treningi: start szóstego sezonu 7 maja

Amatorska grupa street workout Swarzędzkie Dziki planuje start szóstego sezonu treningi zaczynają się w piątek 7 maja 2021 r.

Czym są Swarzędzkie Dziki? To amatorska grupa street workout – zajmująca się treningami z masą własnego ciała. O Dzikach pisaliśmy już wielokrotnie. Rozmawialiśmy też z jednym z twórców grupy – Piotrem Skokalskim (tutaj można znaleźć wywiad).

„Nie przerywamy tradycji i miło mi ogłosić, że 7 maja 2021 roku JEDZIEMY Z KOKSEM!” – można przeczytać na stronie Dzików na Facebooku. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do odrobiny wysiłku fizycznego, niezależnie od wieku, płci, czy poziomu zaawansowania. W swobodnej atmosferze każdy uczestnik może liczyć na motywację, kilka słów podpowiedzi i wsparcia.

Organizatorzy zapraszają też do dołączania do grupy na Facebooku, żeby być na bieżąco z wszelkimi informacjami dotyczącymi treningów. Link: https://www.facebook.com/groups/509437817125731

Swarzędzkie Dziki zaczynają treningi 7 maja 2021 r. (piątek) na „Dzikowni”, czyli placu do street workoutu przy ul. Strzeleckiej w Swarzędzu o godzinie 18:00.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Swarzędzkie Dziki zaczynają treningi

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *