Swarzędzka Swa-dzielnia zaprasza! Oddaj, może komuś się przyda

Centrum Usług Społecznych w Swarzędzu zachęca wszystkich do dzielenia się rzeczami, które jeszcze komuś mogą się przydać: Swarzędzka Swa-dzielnia zaprasza!

Swarzędzka Swa-dzielnia zaprasza do oddania swoich rzeczy, które mogą jeszcze komuś się przydać. To nie tylko sposób na recykling i dbanie o środowisko, ale również szansa na pomoc innym.

Swa-dzielnia działa w Klubie Integracji Społecznej w Swarzędzu, ul. Piaski 4. Czynna jest w godzinach pracy Klubu, tj. od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00. Regulamin Swa-dzielni dostępny jest TUTAJ

W Swa-dzielni każdy znajdzie coś dla siebie – od ubrań, przez książki, po sprzęt AGD. Jeśli masz przedmioty, które są w dobrym stanie, ale już nie spełniają swojej roli u Ciebie, przynieś je do Swa-dzielni. Możesz też zajrzeć po coś dla siebie – wszystko jest za darmo. W Swa-dzielni można zostawić: ubrania i buty, pościele i ręczniki, książki, zabawki, kosmetyki, mały sprzęt RTV/AGD, artykuły papiernicze, dekoracje, bibeloty, biżuterię, małe akcesoria ogrodnicze, też sadzonki.

W Swa-dzielni nie zostaną przyjęte: jedzenie, leki, niebezpieczne przedmioty oraz przedmioty wielkogabarytowe (meble, dywany itp.). Jedzeniem możemy się podzielić w Jadłodzielniach.

Swarzędzkiej Swa-dzielni przyświeca idea zero waste, podniesienie świadomości ekologicznej w społeczeństwie oraz pomoc potrzebującym.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Swarzędzka Swa-dzielnia zaprasza
Swarzędzka Swa-dzielnia zaprasza! Oddaj, może komuś się przyda
Swarzędzka Swa-dzielnia zaprasza
Oddaj, może komuś się przyda. Fot. UMiG.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *