Przywłaszczenie pieniędzy z kasetki z bankomatu na Cegielskiego

Na osiedlu Cegielskiego w Swarzędzu miało miejsce przywłaszczenie pieniędzy z kasetki z bankomatu. Policjanci udostępnili wizerunek osoby mogącej mieć związek ze sprawą i proszą o pomoc w jej identyfikacji. 

Postępowanie prowadzone przez policjantów z Komisariatu Policji w Swarzędzu dotyczy przywłaszczenia pieniędzy. Do zdarzenia doszło 10 października 2023 roku. Na osiedlu Cegielskiego w Swarzędzu doszło do kradzieży pieniędzy z bankomatowej kasetki.

Funkcjonariusze policji udostępnili wizerunek kobiety zarejestrowany przy wykorzystaniu kamer monitoringu. Osoba z fotografii może mieć związek z prowadzonym postępowaniem.

W związku z tym policjanci proszą o kontakt każdego, kto rozpoznaje kobietę ze zdjęć. Jeśli ktokolwiek posiada jakieś informacje na temat zdarzenia, to również jest proszony o kontakt z Komisariatem Policji w Swarzędzu.

Numer telefonu do osoby prowadzącej sprawę: 47 77 148 19. Numer telefonu do Komisariatu: 47 77 148 00. Policjanci proszą, by dla usprawnienia kontaktu, w trakcie rozmowy powołać się na numer sprawy: RSD – 1068/23.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Przywłaszczenie pieniędzy z kasetki z bankomatu
Przywłaszczenie pieniędzy z kasetki z bankomatu na Cegielskiego. Fot. KMP w Poznaniu.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *