II Swarzędzka Senioriada – 23 maja, od godziny 10:00

Już 23 maja odbędzie się II Swarzędzka Senioriada. Centrum Usług Społecznych, Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu oraz Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich seniorów z gminy Swarzędz na to wyjątkowe wydarzenie.

Impreza odbędzie się 23 maja 2024 roku o godzinie 10:00 przy boisku sportowym od ulicy św. Marcin.

W programie przewidziano: kolorowy korowód seniorów z balonami, konkurencje sportowe (bieg na 100 m, nordic walking około 1,5 km), konkurencje rekreacyjne (bieg z jajkiem, hokej na trawie, rzut kaloszem do celu, strzał do bramki, rzut woreczkiem w puszkową wieżę, konkurencja sprawnościowa „kolorowe kwiatki”, rzut kółeczkiem do celu) oraz gimnastykę na trawie. Nie zabraknie również części artystycznej – odbędzie się taniec w kręgu, wystąpi zespół wokalny „Olszyna” oraz zespół taneczny „Senioritki”. Zakończenie Senioriady planowane jest około godziny 13:30.

Aby podkreślić radosny charakter II Swarzędzkiej Senioriady, organizatorzy zachęcają wszystkich uczestników do wzięcia ze sobą kolorowych balonów. Niech barwna paleta balonów ozdobi spotkanie i stworzy niepowtarzalną atmosferę. Dodatkowo, zachęcają do ubrania się w kolorach żółtym, zielonym i niebieskim.

Sczegółowe informacje można znaleźć na stronie CUS lub pod numerem tel. 61 622 73 57 i 61 622 73 58.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

II Swarzędzka Senioriada
II Swarzędzka Senioriada – 23 maja, od godziny 10:00

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *