Rusza wypożyczalnia sprzętu wodnego nad Jeziorem Swarzędzkim

Już 1 maja nad Jeziorem Swarzędzkim rusza wypożyczalnia sprzętu wodnego, a przy okazji można się napić dobrej kawy od Bike Cafe.

Majówka już niebawem, a jednym z pomysłów, by spędzić ją aktywnie, nie ruszając się do tego z miasta jest wizyta nad Jeziorem Swarzędzkim. W sam raz na długi majowy weekend, od 1 maja rusza wypożyczalnia sprzętu wodnego. Jest ona zlokalizowana obok przystani od strony os. Czwartaków.

Ceny w wypożyczalni prezentują się następująco:

  • kajak rodzinny: opłata za 1h – 15zł / godz. i każda kolejna rozpoczęta; opłata za cały dzień – 50zł / dzień
  • łódź wiosłowa: opłata za 1h – 25zł / godz. i każda kolejna rozpoczęta; opłata za cały dzień – 100zł / dzień
  • rower wodny: opłata za 1h – 20zł / godz. i każda kolejna rozpoczęta; opłata za cały dzień – 75zł / dzień

Łatwo sprawdzić, czy akurat wypożyczalnia jest czynna dzięki aplikacji Bike Cafe – Bike Cafe Friends. Wypożyczalnia będzie bowiem otwarta w godzinach funkcjonowania rowerowej kawiarni, która swój punkt ma właśnie przy przystani nad Jeziorem Swarzędzkim.

Rusza wypożyczalnia sprzętu wodnego
Rusza wypożyczalnia sprzętu wodnego nad Jeziorem Swarzędzkim

Czym jest Bike Cafe?

O otwarciu swarzędzkiej Bike Cafe pisaliśmy już wcześniej – Bike Café to pierwsza w środkowowschodniej Europie sieć mobilnych kawiarni rowerowych. Kawiarnie znajdują się na stylizowanych i odpowiednio przystosowanych rowerach poruszających się swobodnie w przestrzeni miejskiej. Mobilność pozwala baristom być zawsze tam, gdzie danego dnia bije serce miasta. Warto pamiętać, że ze względu na pogodę rower Bike Café może zmienić godziny pracy. Bike Café jest rowerem całorocznym. Posiada system osłon zimowych i ogrzewania, który pozwala na działanie nawet zimą, do -10 stopni Celsjusza! Co więcej, miłośnicy zbierania punktów również nie będą zawiedzeni. Bike Café Friends to aplikacja, w której klienci mają dostęp do wszystkich aktualnych lokalizacji kawiarni oraz jako pierwsi będą dowiadywali się o nowych promocjach, odbierać darmowe kawy, nagrody i zniżki.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Rusza wypożyczalnia sprzętu wodnego

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *