Bike Café przyjeżdża do Swarzędza: mamy darmową kawę do wygrania!

W niedzielę, 29 sierpnia o godzinie 9:00, oficjalny start kawiarni na kołach – Bike Café przyjeżdża do Swarzędza. Z tej okazji mamy dla Was 3 kawy do rozlosowania – zasady banalnie proste.

Bike Café to pierwsza w środkowowschodniej Europie sieć mobilnych kawiarni rowerowych. Kawiarnie znajdują się na stylizowanych i odpowiednio przystosowanych rowerach poruszających się swobodnie w przestrzeni miejskiej. Mobilność pozwala baristom być zawsze tam, gdzie danego dnia bije serce miasta.

I nie inaczej będzie u nas, gdyż w niedzielę oficjalnie Bike Café przyjeżdża do Swarzędza. Od godziny 9:00 ulokuje się w okolicach przystani nad Jeziorem Swarzędzkim. Tego dnia wszyscy będziemy mogli spróbować przepysznej kawy. Czy to będzie uwielbiane cappuccino, piekielnie mocne espresso, czy idealne na gorące dni, polecane przez autora wpisu, niebanalne espresso tonic, mamy gwarancję doskonałej jakości. Bike Café to 100% Arabica, która w ocenie certyfikowanych Q-gradarów uzyskała 84/100 punktów, co czyni ją kawą najwyżej jakości – specialty. Co więcej, kawa Bike Café posiada certyfikat ekologicznego rolnictwa, a także jest w 100% przyjazny dla środowiska, nie emituje żadnych zanieczyszczeń ani hałasu. Ważne jest, że kubki na kawę są biodegradowalne i w 100% kompostowalne. A do tego rowerzyści mogą liczyć na zniżki!

Jednak czym byłaby kawa bez tego, kto ją przygotowuje – bez baristy. W Swarzędzu specem od kawy jest Marta Muszyńska, mama trójki synów, która wymarzyła sobie kawiarnię na kołach: „Bardzo lubię kawę i jazdę na rowerze od tego zaczął się pomysł z mobilną kawiarnią”. Jak się okazało, sny się spełniają: „Bike Café  to spełnienie moich marzeń, które pokazało mi  (po raz kolejny) że marzenia warto mieć tylko czasem trzeba uzbroić się w cierpliwość żeby zobaczyć, że się spełniają” – mówi pani Marta.

Czym jest kawa dla pani Marty? „Kawa to spotkanie, często samego z sobą, moment zatrzymania, celebracji, degustacji, chwila dla siebie lub z bliskimi i ważnymi osobami. Pijesz kawę czujesz, że żyjesz” – mówi baristka na kółkach. Nie ukrywajmy, dziwne okoliczności, w jakich przyszło nam żyć, bywają też inspirujące: „Przez pandemię i zamknięte kawiarnie Bike Café wydawał się idealnym rozwiązaniem” – pani Marta zauważa i kończy: „Czy Swarzędz mogło spotkać cos fajniejszego? Dbajcie o siebie pijąc kawę nad Jeziorem”.

Warto pamiętać, że ze względu na pogodę rower Bike Café może zmienić godziny pracy. Bike Café jest rowerem całorocznym. Posiada system osłon zimowych i ogrzewania, który pozwala na działanie nawet zimą, do -10 stopni Celsjusza! Co więcej, miłośnicy zbierania punktów również nie będą zawiedzeni. Bike Café Friends to aplikacja, w której klienci mają dostęp do wszystkich aktualnych lokalizacji kawiarni oraz jako pierwsi będą dowiadywali się o nowych promocjach, odbierać darmowe kawy, nagrody i zniżki.

Bike Café przyjeżdża do Swarzędza – jak wygrać kawę?

Od pani Marty mamy 3 kawy do rozlosowania! Zasady są banalnie proste, składają się z 3 kroków:

  1. Trzeba polubić profil Informator Swarzędzki – swarzedz24.pl na Facebooku (jeśli ktoś jeszcze nie lubi 😉).
  2. Należy udostępnić tę informację na Facebooku.
  3. Zostało jeszcze polubienie tego wpisu na Facebooku.

Wszyscy, którzy spełnią powyższe punkty wezmą udział w losowaniu. Losowanie odbędzie się w sobotni poranek i wtedy też poznamy wyniki. Zapraszamy do wspólnej zabawy z Bike Café i IS – swarzedz24.pl.

Smacznej kawusi z rana! 😊

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Bike Café przyjeżdża do Swarzędza

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *