Kabaret TEY w Zalasewie – wyjątkowe spotkanie 18 września o 18:00

18 września 2022 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie, o godzinie 18:00, wystąpi słynny Kabaret TEY. Bilety po 80 zł. 

Wyjątkowe spotkanie odbędzie się w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie – ul. Jana Heweliusza 26 (budynek Szkoły Podstawowej nr 2 w Zalasewie). Kabaret wystąpi w ramach programu „Kabaret TEY – 50 lat wspomnienia i pomówienia”.

Tak przedstawiany jest występ Kabaretu: Minęło 50 lat od pierwszego programu kabaretu Tey. Z tej okazji Zenon Laskowik i Krzysztof Jaślar przygotowali program, w którym przypomną najbardziej znane skecze i piosenki z Kabaretu Tey. Kabaret Tey – polski kabaret działający w latach 70. i 80. Jego założycielami byli Zenon Laskowik, Krzysztof Jaślar oraz Aleksander Gołębiowski. Niektórymi z popularniejszych członków byli Bohdan Smoleń, Rudi Schuberth oraz Janusz Rewiński. Kabaret zakończył swoją działalność w 1988.

Bilety na Kabaret TEY w Zalasewie kosztują 80 zł i są dostępne w Ośrodku Kultury w Swarzędzu oraz poprzez serwis kupbilecik.pl (kliknij, by przejść).

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Kabaret TEY w Zalasewie

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *