ETC Swarzędz zaprasza na „andrzejki”: 25 listopada czeka sporo atrakcji

Któż z nas nie chciałby poznać choć drobnych szczegółów, które kryje przyszłość? Goście swarzędzkiego centrum handlowego staną przed taką szansą już w najbliższą sobotę, 25 listopada. Zbliżają się „andrzejki” i z tej okazji ETC Swarzędz zaprasza na dzień pełen księżycowych przepowiedni. Wróżąca ściana, przepowiednie z kart czy księżycowe warsztaty to nie wszystkie atrakcje, które tego dnia czekać będą na odwiedzających ETC.

Jesień to czas, w którym chyba każdemu brakuje barw, energii, a czasem nawet dobrego humoru. Zbliżające się „andrzejki” to idealny sposób, by dodać życiu trochę kolorytu i optymizmu! Nic tak przecież nie poprawia nastroju, jak dobra przepowiednia na przyszłość. Z tego powodu już w sobotę, 25 listopada, w godzinach 12:00 – 17:00, w ETC Swarzędz czekać będą na gości księżycowe wróżby.

Wróżąca ściana obdaruje gości ciasteczkiem ze wskazówką – może być zabawnie, a może być pouczająco. Aby otrzymać ciasteczko z wróżbą trzeba będzie nacisnąć specjalny dzwonek, wtedy z ze ścianki wysunie się tajemnicza dłoń z wróżbą przygotowaną specjalnie dla nas. Może ktoś zakocha się na zakupach? Może na kogoś czekać będzie wielka wygrana? Warto to sprawdzić. Tym, którzy potrzebują więcej konkretów, pomocą służyć będzie najprawdziwsza wróżka i jej tarot. W klimatycznym namiociku odpowie na Wasze pytania na podstawie tego, co mówią karty. Nie trzeba się bać, bo informacje będą tylko pozytywne! Dzięki dwóm kolejnym atrakcjom będzie można zachować ten dzień w pamięci na dłużej. Podczas księżycowych warsztatów uczestnicy własnoręcznie wykonają dla siebie czarodziejski talizman, a w iście księżycowej scenerii, siedząc na „święcącym rogalu”, będzie można pomyśleć sobie życzenie i uwiecznić ten moment na wyjątkowym zdjęciu.

Niezależnie od tego, czy ktoś wierzy w andrzejkowe wróżby i księżycowe przepowiednie, z pewnością wszyscy będziemy się wyśmienicie bawić! Wizyta w centrum to też znakomita okazja by wybrać się na zakupy i uzupełnić swoją garderobę o modowe kolekcje w zdecydowanie niższych cenach. Wiele sklepów z myślą o akcji „Black Friday” przygotowało na najbliższy weekend mnóstwo atrakcyjnych rabatów i promocji. Lista dostępnych w ETC marek dostępna jest na stronie: https://www.etcswarzedz.pl/sklepy/

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

ETC Swarzędz zaprasza na „andrzejki”
ETC Swarzędz zaprasza na „andrzejki”: 25 listopada czeka sporo atrakcji

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *