Kradzież w Media Expert w Swarzędzu. Policja poszukuje osób ze zdjęć

16 października 2023 miała miejsce kradzież w sklepie Media Expert w Swarzędzu. Policja udostępniła wizerunek osób, które mogą mieć związek ze sprawą. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ich identyfikacji.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Swarzędzu prowadzą postępowanie w związku z kradzieżą sprzętu elektronicznego, do której doszło 16 października 2023. Ze sklepu Media Expert w Swarzędzu, przy ul. Dworcowej skradziono sprzęt o wartości kilku tysięcy złotych.

Za pośrednictwem kamer monitoringu udało się zarejestrować wizerunek osób, które według policji mogą mieć związek ze sprawą. Policjanci udostępnili wizerunki tych osób z prośbą o pomoc w ich identyfikacji. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat mężczyzn z udostępnionych zdjęć lub na temat samego zdarzenia, jest proszony o kontakt z policją.

Numery telefonu do kontaktu: 47 77 148 17 (bezpośrednio do osoby prowadzącej sprawę), 47 77 148 00 (numer do Komisariatu Policji w Swarzędzu, proszę się powołać na nr sprawy RSD – 910/23).

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Kradzież w Media Expert w Swarzędzu
Kradzież w Media Expert w Swarzędzu. Policja poszukuje osób ze zdjęć. Fot. KMP w Poznaniu.
Kradzież w Media Expert w Swarzędzu
Fot. KMP w Poznaniu.
Fot. KMP w Poznaniu.
Fot. KMP w Poznaniu.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *