24. urodziny ETC Swarzędz

Specjalne promocje i rabaty, kreatywne gry i zabawy dla najmłodszych, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a także występy swarzędzkich artystów – to tylko niektóre
z atrakcji, które miały miejsce  20 i 21 kwietnia w ETC Swarzędz. Centrum wraz ze swoimi klientami  hucznie obchodziło 24. urodziny.

W tym tygodniu na terenie ETC Swarzędz  w każdym sklepie i punkcie handlowym dostępne były specjalne kupony zniżkowe i rabatowe w formie urodzinowych zaproszeń, które można było nieodpłatnie otrzymać i wykorzystać w piątek i sobotę przez cały dzień. Promocje dotyczyły  oferty i asortymentu m.in. Intermarche, 2B Active Fitness, Kulkids – klub dla dzieci, sklepów jubilerskich Onyx Gold oraz Yes, sklepu dziecięcego KIDS, Prestige Obuwie, butików odzieżowych Diverse oraz Top Secret, restauracji SaporITA, sklepu fryzjerskiego Kosmyk, salonu bielizny Bielizna MB oraz licznych punktów usługowych, m.in. GSM Corner, optyka Rubicon, szewca Doktor But i wielu innych. Zarówno w piątek, jak i sobotę, obowiązywać będą specjalne, urodzinowe rabaty i okazje.Kulminacja atrakcji urodzinowych przewidziana jest na sobotę. Przez cały dzień 21 kwietnia na terenie centrum odbywają się będą gry, zabawy i konkursy z nagrodami dla całych rodzin. Do wygrania liczne niespodzianki od partnerów wydarzenia. Dla najmłodszych przygotowana została specjalna strefa warsztatów kreatywnych, w której pod okiem animatorów dzieci będą mogły ciekawie spędzić czas. Po południu odbędzie się pokaz grupy tanecznej Born to Dance, a  na godz. 15.00 zaplanowany został trening 2B Jump, z wykorzystaniem trampolin sportowych, który poprowadzą instruktorzy z 2B Active Fitness Club. O godz. 16.00 rozpocznie się część artystyczna, a zainauguruje ją występ Swarzędzkiej Orkiestry Dętej wraz z grupą choreograficzną. W dalszej części dnia na scenie pojawią się tancerki ze swarzędzkiej grupy pole dance, a  wieczór zwieńczy koncert Darii Adachowskiej – zdolnej 15-latki ze Swarzędza, która kilka miesięcy temu wzięła udział w pierwszej polskiej edycji programu „The Voice of Kids”. Dla wszystkich gości przewidziany jest słodki poczęstunek: upieczony specjalnie na tę okazję urodzinowy tort.


ETC Swarzędz w dniach wydarzenia czynne będzie w stałych godzinach, od 10:00 do 21:00. Dodatkowe informacje na temat urodzin centrum i ich  szczegółowy program można znaleźć na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/events/174356423284938/. Z racji niedzieli bez handlu 22 kwietnia ETC Swarzędz będzie zamknięte, ale jako partner wesprze 7 edycję Biegu Szpot Swarzędz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *