Bez strefy płatnego parkowania w ETC Swarzędz – od 1 marca

Galeria ETC Swarzędz podjęła decyzję o wyłączeniu strefy płatnego parkowania, już od 1 marca zaparkujemy pod ETC bez konieczności rejestracji pojazdu. 

Jeszcze niedawno pisaliśmy o zmianach na terenie parkingu przy swarzędzkiej galerii handlowej. Strefa płatnego parkowania wróciła pod ETC Swarzędz na zaledwie dwa miesiące. Poniżej publikujemy komunikat wydany przez przedstawicieli galerii.

Przez ostatnie pół roku na parkingu naszego centrum handlowego testowany był system płatnego parkowania zarządzany przez firmę NetParking. Po wielu miesiącach sprawdzania projektu w praktyce, naszych doświadczeniach oraz analizie wszystkich czynników „za” i „przeciw” stwierdziliśmy, że tego typu rozwiązanie nie sprawdzi się w przypadku naszej galerii. W związku z tym podjęliśmy decyzję o zakończeniu od 1 marca br. działalności strefy płatnego parkowania na terenie ETC Swarzędz.

Dziękujemy naszym klientom za cierpliwość, wyrozumiałość, ale także za obiektywną ocenę systemu. Opinia lokalnej społeczności jest dla nas bardzo ważna i na jej podstawie wyciągamy wnioski i podejmujemy decyzje.

Chcemy by rozwiązania, które wdrażamy w ETC wpływały na komfort naszych klientów podczas dokonywania zakupów oraz były w pełni przyjazne dla użytkowników. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie sygnały dotyczące funkcjonowania naszego Centrum, dzięki czemu możemy nieustająco zmieniać ETC w lepsze miejsce do dokonywania codziennych zakupów.

Michał Najgrodzki
Head of Asset Management w Grupie Capital Park,
do której należy ETC Swarzędz

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Bez strefy płatnego parkowania w ETC
Bez strefy płatnego parkowania w ETC Swarzędz – od 1 marca

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *