Cropp otwiera się w ETC Swarzędz – nowy sklep od 1 marca

Grupa Capital Park podpisała umowę ze sklepem Cropp, którego nowy lokal otwiera się w należącym do spółki centrum handlowym ETC Swarzędz. W swarzędzkiej galerii Cropp zajmie powierzchnię ponad 510 mkw.   

Cropp w ETC zlokalizowany będzie między sklepem RTV Euro AGD a strefą foodcourt. W dzień otwarcia – 1 marca – dla pierwszych 50 klientów sklep przygotował rabat w wysokości 20 procent od ceny wyjściowej na cały dostępny asortyment. Cropp w ETC Swarzędz zajmie powierzchnię ponad 510 mkw.

Cropp to streetwear dla wszystkich tych, którzy nie boją się być sobą. Inspirując się światem muzyki, sztuki i sportu, marka tworzy wyraziste ubrania, buty i dodatki dla kobiet i mężczyzn. Cropp jest taki, jak jego klienci – odważny, bezkompromisowy i w 100% autentyczny. To społeczność ludzi z pasją, którzy poprzez ubranie chcą wyrazić siebie. Marka czerpie ze swojej prawie dwudziestoletniej historii, kreatywnie łącząc uliczny styl, nowoczesne inspiracje i lokalną tożsamość. Cropp – podobnie jak Reserved, House, MOHITO i Sinsay – należy do polskiego producenta odzieży, marki LPP.

Parking pod ETC Swarzędz już bez strefy

Wczoraj dotarła do nas informacja, że galeria ETC Swarzędz podjęła decyzję o wyłączeniu strefy płatnego parkowania. Już od 1 marca zaparkujemy pod ETC bez konieczności rejestracji pojazdu. Więcej na ten temat oraz wyjaśnienia przedstawicieli galerii można przeczytać na naszej stronie.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Cropp otwiera się w ETC Swarzędz
Cropp otwiera się w ETC Swarzędz – nowy sklep od 1 marca

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *