Mamy już zwycięzców konkursu – kto dostanie bilety na kabaret?

Już wiemy kto wygrał bilety na kabaret – mamy zwycięzców konkursu. Kabaret Chyba wystąpi 17 marca w Zalasewie. 

Wyniki konkursu prezentujemy niżej. Dzięki uprzejmości Ośrodka Kultury w Swarzędzu mieliśmy do rozlosowania dwie pojedyncze wejściówki. Najpierw jednak przypomnijmy kto, gdzie i kiedy występuje.

Kabaret Chyba pochodzi z Wrocławia i tworzą go artyści młodego pokolenia: Magda Gumulec, Piotr Gumulec, Jakub Krzak oraz Krzysiek Wilkosz. Kabaret występował na wielu ogólnopolskich festiwalach, na których zdobył liczne nagrody. Wygrał słynny krakowski festiwal PAKA, zdobył Grand Prix na festiwalu Przewałka w Wałbrzychu, był laureatem na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. Kabaret Chyba występował wspólnie z m.in.: Piotrem Bałtroczykiem, Jerzym Kryszakiem, Cezarym Pazurą, KMN, Neonówką, kabaretem Hrabi, Limo.

Podczas występów artyści bawią publiczność skeczami o codziennych sytuacjach, które przydarzają się każdemu, w których nie brakuje błyskotliwych tekstów, pozytywnej energii i improwizacji.

Występ Kabaretu Chyba rozpocznie się o godzinie 17:00, 17 marca. Bilety, w cenie 55 zł, można kupić TUTAJ.

Mamy już zwycięzców konkursu – kto dostanie bilety na kabaret? Oto szczęśliwcy:

Mamy już zwycięzców konkursu

Serdecznie gratulujemy wygranej, a osoby, którym się tym razem nie poszczęściło w losowaniu, zapraszamy do kolejnych konkursów!

Zwycięzców prosimy o szybki kontakt z redakcją, w celu przekazania wejściówek. Najlepiej się z nami skontaktować przez Messengera lub mailowo.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *