Odjazdowy Dzień Dziecka w ETC Swarzędz – od 29 maja do 7 czerwca

Z okazji Dnia Dziecka ETC Swarzędz przygotował dla swoich gości ekscytującą niespodziankę – Dzień Dziecka będzie odjazdowy! Od 29 maja do 7 czerwca w swarzędzkim centrum handlowym funkcjonować będzie wrotkarnia. Na ośmiu kółkach jeździć będzie można codziennie w godzinach 10:00 – 18:00.

Dzień Dziecka w ETC Swarzędz trwać będzie aż 10 dni i upłynie pod hasłem wrotkowego szaleństwa. Aby skorzystać z wrotkarni wystarczy przedstawić symboliczny paragon na kwotę minimum 20 zł za zakupy dokonane danego dnia w centrum handlowym. I to wszystko! Wspaniała rozrywka dla małych i dużych gwarantowana! Z wrotkarni w ETC Swarzędz może skorzystać każdy, zarówno osoby, które pewnie czują się na wrotkach i chcą podszkolić swoją technikę jazdy, jak również ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jazdą na ośmiu kółkach. Tor znajdziemy w pomieszczeniu zlokalizowanym przy bocznym wejściu od strony sklepu Leroy Merlin. Wrotkarnia to idealny pomysł by miło i aktywnie spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół.

Brak własnych wrotek nie stanowi problemu. Obok toru funkcjonować będzie wypożyczalnia sprzętu, w której na czas jazdy otrzymamy dostępne w różnych rozmiarach wrotki, kaski i ochraniacze, a także specjalne chodziki dedykowane najmłodszym wrotkarzom.

Dodatkowo 3 czerwca (sobota), na najmłodszych czekać będą również słodkie niespodzianki. Każde dziecko odwiedzające tego dnia tor wrotkarski otrzyma w prezencie lizaka, który jeszcze bardziej umili wspaniałą przygodę w butach na kółkach.

Przez cały czas funkcjonowania wrotkarni, od 29 maja do 7 czerwca, na oficjalnym profilu ETC Swarzędz na Facebooku trwać będzie konkurs, w którym wygrać będzie można swój własny profesjonalny zestaw – wrotki i kask. Szczegóły:  https://www.facebook.com/ETCswarzedz.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Odjazdowy Dzień Dziecka w ETC Swarzędz
Odjazdowy Dzień Dziecka w ETC Swarzędz – od 29 maja do 7 czerwca

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *