Hamburgery ulubionym daniem mieszkańców Swarzędza!

Od kwietnia 2022 roku mieszkańcy Swarzędza korzystają z platformy Glovo – hamburgery są ulubionym daniem mieszkańców Swarzędza!

Dzięki aplikacji mogą zamówić posiłki z lokalnych restauracji oraz inne produkty, takie jak kosmetyki i wyroby alkoholowe. Spośród kuchni świata, dostępnych w Glovo w Swarzędzu największym zainteresowaniem cieszy się kuchnia amerykańska, a na liście ulubionych dań najwyżej plasują się hamburgery. Klienci coraz chętniej zamawiają także zakupy spożywcze, m.in. z Biedronki i Piwniczki Biedronki, które mogą odebrać w domu już w ciągu godziny od zamówienia.

W Swarzędzu Glovo rozpoczęło działalność w kwietniu 2022 roku. Poprzez aplikacje lokalna społeczność może zamówić danie z ulubionej restauracji z dostawą do domu lub biura, ale również artykuły spożywcze, akcesoria domowe. Użytkownicy aplikacji mogą skorzystać także z oferty takich sklepów jak: Konopna Wyspa i Domowa Piwniczka i zamawiać z nich kosmetyki i wyroby alkoholowe,

Muu Burger ulubioną restauracją w Swarzędzu

Mieszkańcy na mapie kulinarnej Swarzędza bez wątpienia pokochali restaurację Muu Burger mieszczącą się w budynku na os. Czwartaków 24 (przy ul. Kwaśniewskiego). Użytkownicy aplikacji dokonują średnio 30 zamówień w tygodniu z tej restauracji, a jej menu oparte jest przede wszystkim na smakach kuchni amerykańskiej. Ulubionym daniem klientów restauracji są hamburgery. Ale to nie jedyna restauracja z którą współpracuje Glovo. Na liście partnerów znajdują się także lokale: Bafra Kebab, Rabowianka, Bar Asian, Muu Burger, Niebo.

Co czwarta restauracja w Polsce jest już w Glovo

Glovo to aplikacja łącząca restauracje, sklepy, kurierów oraz użytkowników, a w całej Polsce pobrano ją już ponad 4 miliony osób. W ten sposób Glovo dociera już do ponad 50% populacji Polski oraz 80% mieszkańców polskich miast. Jednocześnie, już co czwarta restauracja w Polsce jest dostępna w aplikacji, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z szerokiej oferty dań. W Swarzędzu użytkownicy Glovo mogą także zamówić zakupy spożywcze z Biedronki lub Piwniczki Biedronki, a także kosmetyki z Konopnej Wyspy i wyroby  alkoholowe z Domowej Piwniczki.

– W Glovo dostrzegamy coraz większe zainteresowanie dostawami jedzenia, zakupów spożywczych czy nawet produktów z nowych kategorii. W 2022 roku Polska, obok Rumunii i Hiszpanii, znalazła się wśród 3 krajów z największą liczbą zamówień spożywczych w Glovo – a globalnie najczęściej zamawianymi produktami jest woda butelkowana, piwo oraz banany. Jesteśmy także w czołówce krajów z największą liczbą zamówień potraw wegetariańskich. Najpopularniejsza w Glovo jest kuchnia bliskowschodnia, chociaż dostrzegamy, że coraz więcej osób zamawia dania z kuchni polskiej mówi przedstawiciel Glovo. – Z radością obserwujemy także rozwój naszych partnerów, którzy zdecydowali się na rozszerzenie swojej oferty na dostawy przez Glovo. Dla części z nich zamówienia online to pierwsze doświadczenie w sprzedaży online, a także szansa na wygenerowanie dodatkowego przychodu – dodaje. 

Na bazie danych z 2022 r. Glovo przewiduje, że w ciągu nadchodzących 12 miesięcy w branży delivery kluczowymi trendami będą potrawy wegetariańskie, zakupy spożywcze oraz nowe kategorie na polskim rynku, takie jak dostawy kwiatów, książek, artykułów papierniczych, kosmetyków czy produktów dla zwierząt domowych.

Rosnący trend zakupów niespożywczych potwierdza także możliwość zamówienia “Cokolwiek” w aplikacji Glovo. Dzięki niej użytkownicy mogą napisać dokładnie czego potrzebują i z jakiego sklepu, a kurier dostarczy wybrane przedmioty. I tak, do najciekawszych zamówień w 2022 r. należy zaliczyć: zegarek z ukrytą mini kamerą, 100 wkładów do bitej śmietany oraz tarcza diamentowa 400 mm i otwornica diamentowa.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Hamburgery ulubionym daniem mieszkańców
Hamburgery ulubionym daniem mieszkańców Swarzędza!

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *