Informator Swarzędzki wrzesień 2023 – najnowszy numer już jest dostępny

W tym tygodniu ukazał się najnowszy numer miesięcznika Informator Swarzędzki – wydanie na wrzesień – numer 9 (286)/2023. Nowy Informator jest już dostępny w punktach handlowych i usługowych na terenie gminy Swarzędz, a także w wybranych miejscach w gminach sąsiednich. Nasze pismo ukazuje się zarówno w formie papierowej, jak i w internecie. Miesięcznik wydajemy od 23 lat i od zawsze jest dostępny bezpłatnie. Serdecznie zapraszamy do do zapoznania się z najnowszym wydaniem Informatora Swarzędzkiego!

O czym piszemy we wrześniowym Informatorze Swarzędzkim?

   • relacja z Dożynek Gminnych,
   • Pobiedziska z nową siedzibą Biblioteki Publicznej,
   • jest szansa na autobus 416 jeszcze w tym roku,
   • już zimą na łyżwy też do Kostrzyna,
   • coraz bliżej do wielkiej siatkarskiej imprezy w Zalasewie,
   • Lider Swarzędz rozpoczął sezon,
   • oferta lokalnych firm i przedsiębiorców,
   • ogłoszenia medyczne,
   • darmowe ogłoszenia drobne.

Zapraszamy do czytania i życzymy miłej lektury!

Sierpniowy numer Informatora Swarzędzkiego można znaleźć i przeczytać w całości również w internecie – jesteśmy od 23 lat dostępni nieodpłatnie! Zapraszamy również do naszego archiwum – oprócz aktualnego wydania znajdziecie tam Państwo wydania Informatora z ostatnich lat.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Informacja o ogłoszeniach drobnych

Przypominamy, że ogłoszenia drobne, można zamieścić na naszym portalu (kliknij tutaj). Ogłoszenia pojawiają się w drukowanym Informatorze Swarzędzki, a także na naszym portalu swarzedz24.pl. Ogłoszenia w internecie są aktualizowane w pewnych odstępach czasu. Oznacza to, że wpisane ogłoszenie w internecie, na naszej stronie nie pojawi się od razu. Ogłoszenia drobne, publikowane przez nas są w zupełności darmowe. Osoby pragnące w ten sposób zareklamować swoje usługi, wykonywane w sposób sprofesjonalizowany, zachęcamy do zamieszczania reklam. Nie wszystkie ogłoszenia, o charakterze komercyjnym, będą publikowane, bezkosztowo. Zachęcamy do korzystania z usługi – darmowa tablica ogłoszeń Swarzędz – na swarzedz24.pl.

Informator Swarzędzki wrzesień 2023
Informator Swarzędzki wrzesień 2023 – najnowszy numer już jest dostępny

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *