Szkoła Tańca Born to Dance – mamy darmowe wejściówki do rozlosowania

Nowe studio tańca w centrum Swarzędza – Szkoła Tańca Born to Dance zaprasza na zajęcia, a my do udziału w zabawie, w której możecie wygrać darmowe wejściówki na zajęcia. 

Szkoła Tańca Born to Dance to szkoła tańca sportowego, biorąca udział w ogólnopolskich zawodach i turniejach, gdzie tancerze osiągają bardzo wysokie wyniki. Trzy razy do roku organizuje także dwa turnieje ogólnopolskie i jeden międzynarodowy. Zajęcia są prowadzone dla różnych grup wiekowych – dla dzieci od 3 roku życia, ale też dla dorosłych. Osoby lubiące taniec, ale nie będące pewne swoich umiejętności, a także zaawansowani tancerze znajdą coś dla siebie. Zajęcia są skierowane do początkujących, jak i zaawansowanych, na których czekają profesjonalne formacje taneczne. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy, którzy specjalizują się w stylach hip-hop, popping, bboying, dancehall, twerk, sexy dance, commercial dance oraz high heels. Szkoła honoruje karty Multisport oraz Medicover Sport.

Szkoła działa na rynku z sukcesami od 2002 roku, a niedawno otwarto nowe studio przy ul. Kilińskiego w Swarzędzu. Z tej okazji Szkoła zaprasza do udziału w losowaniu wejściówek na zajęcia.

Szkoła Tańca Born to Dance

A co zrobić, by wygrać wejściówki? To bardzo proste:

  1. Lubić nasz profil na Facebooku i polubić ten wpis na FB
  2. Udostępnić wpis na Facebooku (publicznie, byśmy mogli zweryfikować)
  3. Czekać na wynik losowania – wejściówek mamy aż… 10!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca poniedziałku, 24 stycznia 2022, a dzień później ogłosimy wyniki. Osoby wskazane będą poproszone o kontakt z nami celem uzgodnienia odbioru wejściówek. Miłej zabawy ze Szkołą Tańca Born to Dance!

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *