Anna Wyszkoni Recital w Swarzędzkiej Sali Koncertowej – bilety znikają

20 marca 2022 roku w Swarzędzkiej Sali Koncertowej wystąpi Anna Wyszkoni – Ośrodek Kultury w Swarzędzu zaprasza na recital.

Recital Anny Wyszkoni odbędzie się 20 marca 2022 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej (ul. Jana Heweliusza 26, Zalasewo). Koncert rozpocznie się o godz. 17:00. Będzie można wysłuchać wielu przebojów, jak na przykład: “Czy ten pan i pani”, “Biegnij przed siebie”, “Wiem, że jesteś tam”, “Z ciszą pośród czterech ścian”, “Zapytaj mnie o to kochany”, “W całość ułożysz mnie”, “Oczy szeroko zamknięte”. Na fortepianie zagra Łukasz Damrych, na trąbce Patrycjusz Gruszecki, a na gitarze Łukasz Malinowski.

Bilety na koncert, w cenie 80 zł, można kupić TUTAJ. Choć do koncertu jeszcze niemal dwa miesiące, to zainteresowani powinni się pospieszyć. Bilety znikają naprawdę szybko.

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i lubianych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. W 2021 roku obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji przygotowała szereg wydarzeń, z których najważniejszym było wydanie albumu z największymi przebojami pt. “Nieznośna lekkość hitu”.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Anna Wyszkoni Recital
Anna Wyszkoni Recital w Swarzędzkiej Sali Koncertowej – bilety szybko znikają

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *