Informator Swarzędzki na kwiecień – właśnie się ukazał kolejny numer

Jeszcze przed Wielkanocą do Państwa rąk trafia najnowszy Informator Swarzędzki – wydanie na kwiecień 2023. Od piątku najnowsze wydanie Informatora Swarzędzkiego – nr 4 (281)/2023 już jest dostępne w punktach handlowych i usługowych na terenie gminy Swarzędz i w wybranych punktach w gminach sąsiednich. Nasz miesięcznik jest wydawany w formie papierowej i internetowej. Pismo ukazuje się od 23 lat i zawsze jest dostępne bezpłatnie. Zapraszamy do do lektury najnowszego numeru Informatora Swarzędzkiego!

Co można znaleźć w kwietniowym wydaniu Informatora?

   • ETC Swarzędz świętuje 29. urodziny,
   • Instagram zaufania w SP nr 3,
   • podziękowania od strażaków z OSP Kobylnica,
   • na Święto Patrona nowa rzeźba stolarza,
   • w Bibliotece Pedagogicznej rozmawiali o Szymborskiej,
   • są darmowe ogłoszenia drobne,
   • jest też duża oferta lokalnych firm i przedsiębiorców,
   • nie zabrakło ogłoszeń medycznych.

Zachęcamy do czytania i życzymy miłej lektury!

Kwietniowe wydanie Informatora Swarzędzkiego można znaleźć i przeczytać w całości również w internecie– jesteśmy od 23 lat dostępni nieodpłatnie! Zapraszamy również do naszego archiwum – oprócz aktualnego wydania znajdziecie tam Państwo numery Informatora z ostatnich lat.

Informator Swarzędzki na kwiecień
Informator Swarzędzki na kwiecień – właśnie się ukazał kolejny numer

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Informacja o ogłoszeniach drobnych

Przypominamy, że ogłoszenia drobne, można zamieścić na naszym portalu (kliknij tutaj). Ogłoszenia pojawiają się w drukowanym Informatorze Swarzędzki, a także na naszym portalu swarzedz24.pl. Ogłoszenia w internecie są aktualizowane w pewnych odstępach czasu. Oznacza to, że wpisane ogłoszenie w internecie, na naszej stronie nie pojawi się od razu. Ogłoszenia drobne, publikowane przez nas są w zupełności darmowe. Osoby pragnące w ten sposób zareklamować swoje usługi, wykonywane w sposób sprofesjonalizowany, zachęcamy do zamieszczania reklam. Nie wszystkie ogłoszenia, o charakterze komercyjnym, będą publikowane, bezkosztowo. Zachęcamy do korzystania z usługi – darmowa tablica ogłoszeń Swarzędz – na swarzedz24.pl.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *