Mały Boss: nowe show, nagrywane w SP nr 1 w Zalasewie

Mały Boss, to nowe show kulinarne z dziećmi, do którego zaczęły się nagrania, a od 25 maja w Szkole Podstawowej nr 1 w Zalasewie.

Program polega na kreatywnym gotowaniu wraz z dziećmi. Dzieci wcielają się w rolę szefów i dyktują naszym gościom co chcą zjeść, oraz poprzez rysunek na papierze, jak dokładnie ma danie wyglądać. Zadaniem gościa będzie odwzorować potrawę pod nadzorem „Małego Bossa”.

W show biorą udział dzieci, przeważnie w wieku 4-11 lat, oraz mistrzowie swojego fachu, między innymi panowie:  Ernest Jagodziński, Patryk Dziamski oraz Dawid Klimaniec. Są to czołowi poznańscy szefowie kuchni.

Nowe show Mały Boss emitowane będzie dwa razy w tygodniu na platformie Youtube – tutaj link do kanału, na którym pojawią się filmy.

Show jest produkowane w ramach rodzinnego budżetu, bazując na doświadczeniu zawodowym twórców, którzy w ten sposób debiutują pod swoją marką. Wcześniej twórcy, jako podwykonawcy, pracowali dla Międzynarodowych Targów Poznańskich, Orange, Syntrox (niemiecka marka AGD), czy Marwit.

Kolejne nagrania odbędą się w Swarzędzu lub Zalasewie, 20 maja oraz 25g maja i 27 maja, już w SP 1 w Zalasewie.

Zgłoszenia chętnych do udziału można zgłaszać na info@cake2make.com.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Mały Boss nowe show

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *