Kto idzie na BIG CYC? Mamy zwycięzców losowania – sprawdź kto wygrał!

Mamy już odpowiedź na pytanie – kto idzie na koncert BIG CYC! Wylosowaliśmy dwie osoby, które będą mogły się wybrać na muzyczny wieczór w Zalasewie. 

Koncert BIG CYC Akustycznie odbędzie się 15 kwietnia 2023 roku, o godzinie 19:00 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie.

No to komu się poszczęściło? Kto idzie na koncert BIG CYC? Oto zwycięzcy!

Kto idzie na BIG CYC

Zwycięzców prosimy o kontakt z redakcją, w celu przekazania wejściówek. Najlepiej się z nami skontaktować przez Messengera lub mailowo.

Osoby, którym się nie poszczęściło nie muszą się martwić. Po pierwsze, będą kolejne konkursy, a po drugie jeszcze są dostępne bilety. Można je kupić w cenie 80 zł na stronie kupbilecik.pl.

Kilka słów o nadchodzącym koncercie:

BIG CYC AKUSTYCZNIE to dobrze znane przeboje zagrane miękko, ciepło i radośnie. Akustyczne aranżacje nadają muzyce zespołu inną jakość. Zgrabne, znane, pomysłowe melodie w anturażu “unplugged” przenoszą muzę Big Cyca w całkiem nowy klimatyczny wymiar. Na koncercie oprócz starych hitów takich jak “Makumba” czy “Rudy się żeni” pojawią się przebojowe piosenki rzadziej wykonywane przez zespół tj. “Teczka” czy “Nasz PRL”. Wszystko okraszone zaskakującymi, wypełnionym po brzegi dobrym humorem, zapowiedziami przygotowanymi specjalnie na ten koncert przez Krzysztofa Skibę. Takie oblicze Big Cyca znanego z ostrego rockowego grania może być absolutnym zaskoczeniem, jednak dla wszystkich fanów dobrej muzyki rockowej to pozycja obowiązkowa. W programie koncertu usłyszycie na pewno: Makumbę, Dres, Świat wg Kiepskich, Rudy się żeni, Facet to świnia, Guma.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Kto idzie na BIG CYC

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *