Kto wygrał bilety na Domówkę? Rozlosowaliśmy bilety na spektakl!

Rozlosowaliśmy bilety na spektakl komediowy z Sonią Bohosiewicz – już wiemy kto wygrał bilety i wybiera się na „Domówkę”.

7 października 2023 r., w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie, odbędą się dwa spektakle „Domówki”. Pierwszy o godz. 17:00, natomiast drugi o 19:30. Losowaliśmy dwa bilety na spektakl o godzinie 17:00 wśród osób, które wykonały bardzo proste zadania konkursowe.

Kto wygrał bilety i się wybiera na „Domówkę”? Nasza redakcyjna gadatliwa maszyna losująca (lat 7) wybrała – oto zwycięzcy!

Kto wygrał bilety na Domówkę

Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o kontakt z redakcją, w celu przekazania wejściówek. Najlepiej się z nami skontaktować przez Messengera lub mailowo.

Osoby, którym się nie poszczęściło nie muszą się martwić. Po pierwsze, będą kolejne konkursy, a po drugie jeszcze są dostępne bilety.

Bilety w cenie 80 zł, są do nabycia pod poniższymi linkami:

„Domówka” to komediowy spektakl. Sonia Bohosiewicz zaprasza na spotkanie pełne zabawnych anegdot, wzruszeń i opowieści o pierwszych lekcjach życia. “Domówka” to lekka, a zarazem osobista podróż aktorki do czasów PRL-u oraz największych przebojów w historii polskiej piosenki. Spektakl Soni Bohosiewicz to komedia koncertowa – połączenie spektaklu, stand-upu, śpiewu i improwizacji. Aktorka podczas występu dzieli się z publicznością wyjątkowymi historiami o miłości, kobietach i mężczyznach. W trakcie “Domówki” Bohosiewicz piecze ciasto w prodiżu, a publiczność śpiewa razem z nią największe polskie przeboje. Podczas występu usłyszymy takie hity jak “W moim magicznym domku”, “Małgośka”, “Jesteś lekiem na całe zło” czy “Józek, nie daruję ci tej nocy”.

Scenariusz i reżyseria: Sonia Bohosiewicz, występuje: Sonia Bohosiewicz.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *