Hotel w Swarzędzu z wyróżnieniem Hotelarska Marka Roku 2022

Działający pod marką Hampton by Hilton, niedawno otwarty hotel w Swarzędzu, może się poszczycić wyróżnieniem przyznanym całej marce, które przyznaje branżowe czasopismo Hotelarz.

Hotel Hampton by Hilton Poznań Swarzędz zlokalizowany przy ulicy Tabaki 1 w Swarzędzu, został otwarty w drugiej połowie 2022 roku (pisaliśmy na ten temat wcześniej). Funkcjonuje on w ramach marki Hampton by Hilton. I to właśnie ta marka została doceniona w podsumowaniu roku 7 NAJ 2022 w kategorii Hotelarska Marka Roku, przez branżowe pismo Hotelarz.

Swarzędzki hotel był jednym z czterech hoteli działających pod marką Hampton by Hilton, które zostały otwarte w 2022 roku w Polsce. Oprócz tego w Swarzędzu, otwarto je w Łodzi, Białymstoku i przy krakowskim lotnisku. Jak się okazuje, marka ta stanowi już drugą w Polsce pod względem liczby obiektów – ma ich już 18 (najwięcej ma Mercure), a także trzecia w kraju pod względem liczby pokoi – przeszło 2,5 tys. (zestawieniu przewodzą Mercure i Novotel). Marka Hampton by Hilton niebawem wzbogaci się o jeszcze jeden swój obiekt w pobliżu Poznania – w Tarnowie Podgórnym.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Hotel w Swarzędzu z wyróżnieniem
Hotel w Swarzędzu z wyróżnieniem Hotelarska Marka Roku 2022. Fot. swarzedz24.pl.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *