Hampton by Hilton Poznań Swarzędz już otwarty. Ile zapłacimy za pokój?

Nowy hotel Hampton by Hilton Poznań Swarzędz zlokalizowany przy ulicy Tabaki 1 w Swarzędzu już jest otwarty. Sprawdzamy ile trzeba zapłacić za nocleg w nowym hotelu.

Hotel Hampton by Hilton Poznań Swarzędz reprezentuje markę globalnej sieci hoteli. Swarzędzki hotel funkcjonuje w ramach umowy franczyzowej z CLIP Hotel Sp. z o.o. Jedną z reklamowanych zalet hotelu jest jego lokalizacja – przy trasie do Poznania oraz niedaleko dworca, dla pragnących się dostać w kilkanaście minut do samego centrum stolicy Wielkopolski. Goście będa mogli skorzystać z szeregu udogodnień typowych dla tej klasy hoteli, jak choćby darmowy dostęp do internetu, śniadanie, centrum fitness, restauracja, a pokoje są wyposażone między innymi w suszarkę, żelazko z deską do prasowania, zestaw do parzenia kawy lub herbaty.

Ile kosztuje nocleg w hotelu Hampton by Hilton Poznań Swarzędz? Każdy rezerwujący pobyt w hotelu ma świadomość, że ceny noclegów mogą się bardzo różnić, w zależności od dostępności miejsc, dnia tygodnia i wielu innych czynników. By sprawdzić ile kosztuje nocleg w nowym Hiltonie wybraliśmy losowo dzień za niecały miesiąc – 18-19 października. Ceny sprawdzaliśmy w oficjalnym systemie rezerwacyjnym sieci Hampton by Hilton.

Na dzień 21 września, koszt najtańszego pokoju, zawierającego wyżej wymienione wyposażenie, z wtorku 18 na środę 19 października, wynosi 250 zł za dobę dla jednej osoby. W przypadku rezerwacji takiego samego pokoju, w tym samym terminie, ale dla dwóch osób, będziemy musieli zapłacić za nocleg ze śniadaniem 275 zł.

O budowie hotelu pisaliśmy już niemal cztery lata temu (tutaj link do tekstu).

Hampton by Hilton Poznań Swarzędz
Pokój w nowym hotelu w Swarzędzu. Zdjęcie pochodzi z systemu rezerwacji hiltonhotels.com.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *