W Swarzędzu powstaje punkt podawczy Urzędu Skarbowego

Dobre wiadomości dla wszystkich mieszkańców gminy! Od 15 stycznia 2018 r. deklaracje podatkowe można składać w punkcie obsługi interesantów Pierwszego Urzędu Skarbowego w Poznaniu w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu przy ul. Poznańskiej 25. Oprócz możliwości składania deklaracji i przekazywania wszelkiej korespondencji do PUS, dostępne są również do pobrania deklaracje i formularze podatkowe.Godziny funkcjonowania punktu obsługi:
poniedziałki od godz. 8.00 do 16.00
od wtorku do piątku w godz. 7.30 do 15.00

 

One thought on “W Swarzędzu powstaje punkt podawczy Urzędu Skarbowego

  • 11 marca 2018 at 18:34
    Permalink

    Szkoda 🙁 miałem nadzieję, że całkowicie zlikwidują urzędy skarbowy i ludzie przestaną być gnębieni a firmy będą mogły zająć się wreszcie biznesem a nie chodzeniem po radcach prawnych celem wyjaśnienia skomplikowanych przepisów prawnych (ile przepisów, tyle interpretacji – sam to przechodziłem, wiem co piszę).
    Oczywiście przepisy dotyczą większości, wybrani tylko otrzymują luksusowe auta od bezdomnych (bezdomni od razu umierają krótko po) i jakoś US, premier Morawiecki (który chce wszystko uszczelniać) tutaj jakoś opornie działają w tej materii. jak to jest… ?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *