Poznamy kandydata PiS na burmistrza Swarzędza

7 kwietnia 2018, o godz. 11:00 w Dworku Katarzynki odbędzie się konwencja Komitetu Terenowego Prawa i Sprawiedliwości w Swarzędzu „Przyszłość Swarzędza zaczyna się dziś”. Jednym z elementów konwencji, zapewne kluczowych, ma być przedstawienie kandydata PiS na burmistrza Swarzędza. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że PiS na najważniejsze stanowisko w gminie wystawi Witolda Garstkę. Tomasz Jęczmionka, sekretarz KT PiS Swarzędz jednak tej informacji nie potwierdza: „Na razie oficjalnie nie możemy potwierdzić tej informacji”.W konwencji mają wziąć udział posłowie PiS:  Tadeusz Dziuba, Bartłomiej Wróblewski i Szymon Szynkowski Vel Sęk.

Witold Garstka to były dyrektor inwestycyjny w BZ WBK TFI. Po kilkunastu latach pracy w korporacji postanowił zająć się inną działalnością i jak pisze na swojej stronie, „przenieść środek ciężkości do Jasina”. Czy zatem Witold Garstka zostanie kandydatem PiS na burmistrza Swarzędza? Na 100% dowiemy się niebawem.Fotografia Witolda Garstki pochodzi z jego oficjalnego profilu na portalu Facebook
Grafika stanowi materiał prasowy KT PiS w Swarzędzu

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

2 thoughts on “Poznamy kandydata PiS na burmistrza Swarzędza

 • 28 marca 2018 at 21:32
  Permalink

  Nareszcie ktoś z PIS. Może wreszcie zrobi porządek z niektórymi sprawami nieuregulowanymi od lat.

  Reply
  • 23 maja 2018 at 11:51
   Permalink

   Były dyrektor inwestycyjny banku umoczonego w kredyty frankowe, od 2 lat bezrobotny, bez żadnego doświadczenia w samorządzie, polityce, nie związany ze Swarzędzem – dobrym kandydatem wg PiS? Gratuluję humoru. Ale patrząc na zdjęcia członków KT PiS rozumiem, dlaczego nikogo innego nie mogli wystawić.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *