Kabaret Paranienormalni w Zalasewie: premierowy program, bilety po 85 zł

11 marca 2023 roku o godzinie 17:00 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie wystąpi z premierowym programem Kabaret Paranienormalni.

Program Kabaretu pod tytułem „Osiemnastka” będzie można obejrzeć nabywając bilety w cenie 85 zł. Trwa sprzedaż – można je zakupić TUTAJ.

Blisko dwugodzinny spektakl, to przede wszystkim nowe skecze i postacie, które zabiorą widzów w podróż pełną humoru, komedii pomyłek i zaskakujących sytuacji. Skecze z najnowszego programu to wynik wieloletnich obserwacji, tego co dzieje się w domach, w zakładach pracy, telewizji, na ulicy, a nawet w kolejce na lotnisku. W krzywym zwierciadle widzowie zobaczą także własne odbicie, a niektórzy będą mieli również okazję wystąpić na scenie. „Osiemnastka” to projekt, który oderwie od szarej, przygnębiającej codzienności i przeniesie w paranienormalną, alternatywną rzeczywistość. Na scenie wystąpią: Michał Paszczyk, Robert Motyka i Jarosław Pająk.

Kabaret Paranienormalni został założony w 2004 roku. Zespół pojawia się na ogólnopolskich przeglądach, konkursach i festiwalach kabaretowych zdobywając szereg nagród. Kabaret rocznie grywa ponad 200 koncertów – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Paranienormalni obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę. Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w ich żartach. Więcej o Kabarecie Pranienormalni można przeczytać w TYM miejscu.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Kabaret Paranienormalni w Zalasewie
Kabaret Paranienormalni w Zalasewie: premierowy program, bilety po 85 zł

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *