Finał WOŚP został przeniesiony na 31 stycznia 2021 r.

Finał 29. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) został przeniesiony z 10 na 31 stycznia 2021 r. Zmiana ta wynika z nowych obostrzeń wprowadzonymi przez rząd.

Na stronie WOŚP Jurek Owsiak pisze: „Pokonaliśmy mnóstwo różnych przeciwności, aby zorganizować Sztaby, i nadal jesteśmy gotowi, jesteśmy w blokach startowych, aby zagrać i zbierać pieniądze, aby ratować zdrowie i życie Polaków. Pamiętam jak kiedyś, kilkanaście lat temu, kiedy Polskę nawiedziły powodzie, zmieniliśmy termin naszego Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Festiwal się odbył. Mało tego, ten nowy termin okazał się bardzo, bardzo dobry dla festiwalu. Jesteśmy tak skonstruowani, że bierzemy wszystkie takie przeciwności na klatę i natychmiast szukamy dobrych rozwiązań. Bardzo cieszymy się, że 120 000 wolontariuszy gotowych grać, gotowych być razem z nami, będzie robiło wszystko, aby to nasze hasło – WYGRAMY – było nie tylko nadzieją, że wygramy z koronawirusem, ale żeby to było hasło, które mówi o tym, że dajemy sobie radę, że jesteśmy razem, że grając z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, tworzymy społeczeństwo obywatelskie.”

Przypomnijmy jeszcze raz, finał WOŚP się odbędzie, został przeniesiony na 31 stycznia. W Swarzędzu akcją kieruje Swarzędzki Sztab WOŚP.

Aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Finał WOŚP został przeniesiony

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *