Dwa darmowe koncerty: chór Vivace Canto i Swarzędzka Orkiestra Dęta

W pierwszy weekend lutego czekają nas dwa darmowe koncerty. W sobotę 3 lutego, w Pałacyku pod Lipami wystąpi chór Vivace Canto. Natomiast w niedzielę 4 lutego odbędzie się koncert karnawałowy w wykonaniu Swarzędzkiej Orkiestry Dętej (hala SCSiR). 

3 lutego 2024 roku w Pałacyku pod Lipami w Swarzędzu odbędzie się zimowy koncert Snow Angel.

Utwór Snow Angel, kanadyjskiej kompozytorki Sarah Quartel, wykona chór żeński Vivace Canto (dyr. Krystyna Jorasch) sekcji teatralnej oraz Amelia Kalista – śpiew, Lena Kalista – śpiew, Izabela Leki – fortepian, Marianna Szałkiewicz – Nowak – wiolonczela, Mikołaj Piekut – instrumenty perkusyjne.

Snow Angel to utwór, który zgłębia tematy piękna i miłości oczami niebiańskiej armii aniołów, które czuwając nad dziećmi pragną zmienić ich życie.

Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00 w Pałacyku pod Lipami “Stodoła”, przy ul. Poznańskiej 35. Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Kultury w Swarzędzu. Udział w koncercie jest bezpłatny.

4 lutego w hali sportowej SCSiR odbędzie się koncert karnawałowy.

Swarzędzkiej Orkiestry Dętej na pewno nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest ona gwarancją wspaniałej zabawy przy muzyce. Koncert karnawałowy rozpocznie się o godzinie 17.00 w hali sportowej Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji, przy ulicy św. Marcina1.

Podobnie, jak w przypadku sobotniego wydarzenia, organizatorem jest Ośrodek Kultury w Swarzędzu. Udział w koncercie również jest bezpłatny.

Jeśli szukacie więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic, to znajdziecie TUTAJ.

Dwa darmowe koncerty
Dwa darmowe koncerty: chór Vivace Canto i Swarzędzka Orkiestra Dęta

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *