Pan Gerard ze Swarzędza zbiera na zabieg, który może uratować życie

Pan Gerard Jędrzejczak, mieszkaniec Swarzędza, ciężko choruje, a jedynym ratunkiem może być kosztowny zabieg, na który zbiera środki.

Pan Gerard ma 53 lata. Zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy trzustki. Niestety, ze względu na rozmiary i umiejscowienie przeprowadzenie operacji jest niemożliwe. Podjęto decyzję o leczeniu, dzięki któremu guz miał ulec zmniejszeniu. Pan Gerard jest obecnie po 9 cyklach chemioterapii mFOLFIRINOX oraz cyklach napromieniowania. Niestety żadna z zastosowanych metod nie przyniosła porządnego efektu leczenia.

Ostatnią szansą jest dla swarzędzanina leczenie przy użyciu nano-knife. Lekarze z Centrum Onkologii w Bydgoszczy mają plan, aby za pomocą tej technologii uszkodzić osłonkę guza, by w końcu chemioterapia zadziałała i można było przeprowadzić operację.

Pan Gerard ze Swarzędza został zakwalifikowany do tej nierefundowanej przez NFZ metody leczenia i teraz zbiera na zabieg. Koszt jednego zabiegu to 50 tys. zł. Takich zabiegów musi być co najmniej dwa. W imieniu sąsiada nas wszystkich prosimy mogących pomóc, o wsparcie zbiórki – tutaj link.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ

Gerard ze Swarzędza zbiera na zabieg

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *