Pan Jarosław z Zalasewa walczy o zdrowie – pomóżmy mu i jego bliskim

Pan Jarosław z Zalasewa jest kolejnym mieszkańcem gminy Swarzędz, który walczy o zdrowie. W walce tej potrzebuje naszej pomocy, gdyż leczenie i rehabilitacja jest bardzo droga.

Niestety, leczenie i rehabilitacja pana Jarosława znacząco przekraczają możliwości finansowe jego bliskich. Pan Jarosław z Zalasewa walczy o zdrowie, o odrobinę normalności, po tym co przeszedł. 44-letni mężczyzna już dwukrotnie przechodził udar. Ponadto mieszkaniec gminy Swarzędz przeszedł operację tętniaka tętnicy podstawowej, zapalenie płuc, a także ataki padaczki. Skutki są naprawdę bardzo poważne, gdyż obecnie pan Jarosław ma paraliż lewostronny, nie jest w stanie mówić, nie przełyka.

Najbliżsi pana Jarosława prowadzą zbiórkę i proszą o wsparcie. Mamy świadomość, że bardzo wiele osób potrzebuje pomocy, jest w ciężkiej sytuacji zdrowotnej i finansowej, dlatego staramy się nie pozostawać obojętni na żadną z próśb pomocy. Stąd też, my również dołączamy się i prosimy Państwa o pomoc dla naszego sąsiada – współmieszkańca gminy Swarzędz.

Zbiórka jest prowadzona przez portal Siepomaga.pl – pod tym linkiem.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Pan Jarosław z Zalasewa walczy o zdrowie
Fot. Siepomaga.pl

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *