Biegi Szpot w Swarzędzu: 10 km oraz Bieg Rodzinny Szpot Swarzędz

4 czerwca 2023 roku po raz kolejny w Swarzędzu odbędą się Biegi Szpot. Miłośnicy aktywnego stylu życia będą mogli wziąć udział w Biegu 10 km Szpot Swarzędz oraz Biegu Rodzinnym Szpot Swarzędz. Bieg na 10 km odbędzie się już po raz dziesiąty, a Bieg Rodzinny po raz trzeci w Swarzędzu.

Podczas biegu organizowana będzie aukcja, której celem jest wsparcie Joasi Tomaszewskiej – 10-letniej mieszkanki Kobylnicy k/Swarzędza, która od 5 lat walczy z nowotworem złośliwym.

Bieg 10 km

Bieg odbędzie się ulicami Swarzędza i Jasina. Start o godzinie 11.00. W biegu mogą wziąć udział osoby, które do dnia 4 czerwca 2023 roku ukończą 16 lat. Organizator ustala limit biegaczy na 2.000 osób. Opłata startowa wynosi 59 zł (od 1 do 1000 zapisana i opłacona osoba), 69 zł (od 1001 do 1500 zapisana i opłacona osoba), 79 zł (od 1501 do 2000 zapisana i opłacona osoba). Zapisy na bieg TUTAJ

Bieg Rodzinny

Bieg odbędzie się ulicami Swarzędza. Start o godzinie 10.00. Długość trasy: ok 1000 m. Na biegu nie będzie prowadzony pomiar czasu – bieg ma charakter rekreacyjnej zabawy biegowej dla dzieci i ich opiekunów. Organizator ustala limit biegaczy na 2.000 osób. Opłata startowa wynosi 5zł (uczestnik, który nie ukończył w dniu biegu 18 lat), 30 zł (uczestnik, który ukończył w dniu biegu 18 lat). Zapisy na bieg TUTAJ

Organizatorami imprezy są Grupa Szpot, Gmina Swarzędz oraz Stowarzyszenie RAZEM PONAD GRANICAMI. Biegi zostały objęte Patronatem Honorowym Wojewody Wielkopolskiego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Starosty Poznańskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Biegi Szpot w Swarzędzu
Biegi Szpot w Swarzędzu: 10 km oraz Bieg Rodzinny Szpot Swarzędz

Aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ. 

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *