Bazar Rozmaitości w ETC Swarzędz zaprasza

Pysznie, zdrowo, naturalnie i kreatywnie. Właśnie tak upłyną najbliższe dni w ETC Swarzędz. Od najbliższej środy w Centrum trwać będzie jarmark produktów regionalnych, który zwieńczą bezpłatne warsztaty tworzenia ozdobnych wianków.

ETC Swarzędz zaprasza na Bazar Rozmaitości. Od 11 do 14 września w centrum handlowym pojawią się stoiska ze swojskimi wyrobami spożywczymi. U wystawców będzie można znaleźć tradycyjnie wytwarzane produkty m.in. prawdziwy chleb, regionalne sery, pasztety, oliwki, chałwę, a nawet przysmaki z Azerbejdżanu. Nie zabraknie też pięknego rękodzieła, którego oryginalność docenią miłośnicy mody.

To jednak nie wszystko. W ostatni dzień Bazaru Rozmaitości, czyli w sobotę, w godzinach 11:00-18:00 każdy chętny będzie mógł wziąć udział w bezpłatnych warsztatach tworzenia wianków na drzwi i stół. To świetna propozycja na spędzenie wolnego czasu dla osób, które chciałyby ozdobić swój dom na zbliżającą się porę roku. Do tworzenia wianków użyte zostaną jesienne elementy m.in. jarzębina, szyszki i liście, które wspaniale udekorują każde wnętrze.

Na Bazar Rozmaitości zapraszamy w godzinach 10:00-21:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *