Roztańczone Mikołajki w ETC Swarzędz

Mikołajki w ETC Swarzędz zapowiadają się wyśmienicie. W sobotę 8 grudnia centrum handlowe przygotowało dla odwiedzających masę atrakcji. Będą warsztaty plastyczne i animacje dla dzieci, spotkania ze Świętym Mikołajem oraz taneczna zabawa – Mikołajkowy Flash Mob. Skorzystać będzie można także z oferty nowo otwartego sklepu sieci Reporter Young, a także wesprzeć świąteczną zbiórkę karmy na rzecz schroniska dla zwierząt w Skałowie oraz złożyć bliskim życzenia za pośrednictwem telewizji WTK. Będzie się działo!
ETC Swarzędz wprowadzi wszystkich w nastrój zbliżającej się Gwiazdki i już w sobotę, 8 grudnia, zaprosi do wspólnej zabawy. Tego dnia od godz. 12:00 do 18:00 dla dzieci zorganizowane będą animacje oraz zajęcia kreatywne. Najmłodsi będą mieli okazję wziąć udział w grach, które poprowadzą profesjonalni animatorzy i wspólnie potańczyć. Odbędą się tu także warsztaty plastyczne dekorowania drewnianych ozdób i tekturowych igloo, które świetnie sprawdzą się jako świąteczne rekwizyty.
Od 14:30 na odwiedzających ETC Swarzędz czekać będzie też muzyczna niespodzianka – Mikołajkowa edycja Flash Moba. By wziąć w nim udział warto się do niego przygotować. Kroków każdy może nauczyć się oglądając filmik w Internecie pod adresem https://bit.ly/2FErpFO. Później wystarczy zgłosić chęć udziału w wydarzeniu pisząc na adres roztanczonyswarzedz@gmail.com i przyjść do centrum o 14.00, by przygotować się do występu. Tego nie można przegapić! To doskonała okazja, by się poruszać i wkroczyć tanecznym krokiem w świąteczny okres. Dla tych, którzy wolą obserwować, niż tańczyć, z pewnością będzie to także niezwykle ciekawe widowisko!
W trakcie pełnego dnia wrażeń dzieci odwiedzi też maskotka Bałwanek oraz Święty Mikołaj ze Śnieżynkami, z którymi każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Podczas Mikołajek odbędzie się także casting do IX edycji Galerii Twarzy ATV Film. To ogromna szansa dla tych, którzy marzą o karierze aktorskiej. Kto wie – może w ramach mikołajkowego prezentu ich marzenie doczeka się spełnienia! Dodatkowo przy okazji wizyty w ETC Swarzędz można zrobić coś dobrego dla naszych czworonożnych przyjaciół. Do 16 grudnia w sklepie Maxi Zoo trwa zbiórka karmy na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Skałowie.
Już od czwartku, 6 grudnia, klienci ETC będą mogli także skorzystać z nowo otwartego sklepu z odzieżą dla dzieci i młodzieży – Reporter Young. W ofercie znajdują się zarówno ubrania sezonowe, takie jak ciepłe kurtki, swetry i bluzy oraz modne dodatki, a także ubrania idealne na bardziej eleganckie rodzinne lub szkolne okazje, dla dzieci w wieku 7-14 lat.
W dniu wydarzenia ETC Swarzędz będzie otwarte w regularnych godzinach – od 10.00
do 21.00. Wszystkie atrakcje w trakcie Mikołajek z ETC Swarzędz są bezpłatne. Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/events/289961051635927/.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *