Nowy rozkład jazdy PKP 2018/2019

W niedzielę 9 grudnia wchodzi w życie nowy rozkład jazdy PKP 2018/2019.
Zmiana wpływa na kursowanie pociągów w całym kraju i dotyczy zarówno pociągów POLREGIO i innych przewoźników regionalnych, jak i pospiesznych oraz ekspresowych PKP Intercity.
W rozkładzie pojawia się wiele nowości, a PKP Intercity uruchomią aż o 23 pociągi więcej, niż w obecnym rozkładzie. Coraz więcej połączeń będzie obsługiwanych przez nowoczesne składy Pendolino, Flirt3 oraz Dart. Na polskie tory wjeżdża także nocny międzynarodowy pociąg Nightjet, łączący Wrocław z Berlinem, Wiedniem i Budapesztem.
Wszystkie zmiany oraz bilety kolejowe znajdziesz oczywiście w KOLEO – na koleo.pl lub w aplikacji mobilnej na systemy Android i iOS.
Pamiętaj, że kupując bilet poprzez aplikację KOLEO nie musisz go drukować i masz go zawsze przy sobie!
Więcej informacji o zmianach w rozkładzie jazdy znajdziesz na stronie: blog.koleo.pl.2 thoughts on “Nowy rozkład jazdy PKP 2018/2019

 • 7 grudnia 2018 at 19:32
  Permalink

  Źle to wygląda… jak słaby wpis sponsorowany.
  Dla naszych mieszkańcow najważniejsze są poranne i te koło 15-16 pociągi kolei wielkopolskich. Z rana wygląda lepiej, choć praktyka pokaże.
  Co do zakupu biletów używam sobie skycash, już 2 miesiące, do tego aplikacji rozkład kolejowy, bo pokazuje opóźnienia i perony.
  Portal pasażera czasem, bo pokazuje przyczyny opóźnień. Dla zabawy najbardziej opóźnione pociągi i śledzenie na mapie.

  Reply
  • 7 grudnia 2018 at 21:10
   Permalink

   Dziękujemy za uwagi. My informujemy. Kontentować mogą nasi Czytelnicy i wolontariusze. Powtarzamy zaproszenie do współpracy.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *