Zlot stolarzy i tapicerów w Poznaniu

Targi Poznańskie zapraszają meblarzy z całego kraju na największy w Polsce blok targów zaopatrzenia dla przemysłu meblarskiego, który odbędzie się od 12 do 15 września. W jego skład wchodzą Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA, Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB oraz Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA. W ramach ekspozycji swoją innowacyjną ofertę przedstawi około 500 firm i marek z kilkunastu krajów.

– Produkcją mebli w Polsce zajmuje się ponad 25 tysięcy firm, z tego tylko około 90 to duże przedsiębiorstwa zatrudniające ponad 250 osób. Zdecydowana większość należy do grupy firm małych i mikro. To również do nich adresujemy targi FURNICA i SOFAB. Chcemy, aby tysiące drobnych producentów mebli, którzy nie mają możliwości odwiedzenia targów zagranicznych, mogło zapoznać się z nowościami technologicznymi i trendami w produkcji i projektowaniu mebli w Poznaniu – mówi dyrektor Szyszka. Jak podkreśla, rozmowy z głównymi dostawcami komponentów dla branży meblarskiej potwierdzają słuszność tej strategii. Wielu mniejszych producentów mebli nie ma czasu na śledzenie trendów i nowości. Tymczasem postęp w tej dziedzinie jest bardzo duży. Kto potrafi korzystać z pojawiających się nowości technologicznych, automatycznie zwiększa swoje szanse konkurencyjne. – Na szczęście coraz więcej producentów jest tego świadomych i aktywnie poszukuje nowych produktów i rozwiązań, na przykład uczestnicząc raz do roku w poznańskich targach – dodaje dyrektor Szyszka.

Pub FURNICA

W Poznaniu na meblarzy czekają nie tylko nowe produkty i nowości technologiczne. Poznańskie targi to także doskonała okazja do integracji z kolegami z branży. – Stolarz i tapicer to zawody typowo męskie. Dlatego zapraszamy wszystkich gości do „Pubu Furnica” zlokalizowanego w pawilonie 3A – mówi dyrektor Szyszka. Warto wypatrywać na ekspozycji hostess, które rozdawać będą talony na Zestaw Stolarza – piwo i pajdę chleba ze smalcem!

BEZPŁATNY  BILET WSTĘPU TYLKO ONLINE

Profesjonalistom z branży meblarskiej i drzewnej przysługuje bezpłatny bilet wstępu, który dostępny jest wyłącznie online, po rejestracji w serwisie www.mtp24.pl. Istnieje również możliwość zakupu biletu w kasie na miejscu w cenie 10zł. Bilet wstępu na targi upoważnia do zwiedzenia wszystkich trzech ekspozycji: DREMA, FURNICA i SOFAB.

Godziny otwarcia targów:

  • 12-14 września (wtorek – czwartek): 9.00 – 17.00
  • 15 września (piątek): 9.00 – 16.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *