Poznań Motor Show, czyli przyszłość motoryzacji (galeria)

Poznań Motor Show, czwarte targi motoryzacyjne w Europie (po Genewie i Frankfurcie/ Paryżu) i na pewno największe w Polsce zapraszają wszystkich miłośników motoryzacji do niedzieli 8 kwietnia 2018.

Pasjonatów motoryzacji, samochodów, motocykli czy caravaningu czeka niezwykła gratka. Jak co roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich organizowany jest największy salon pojazdów w Polsce. Poznań Motor Show 2018 odbywa się pod hasłem „Motoryzacja Jutra”, czemu ma odpowiadać 60 premier i samochodów koncepcyjnych.

Pośród 150 wystawców, na targach prezentują się również marki będące w sprzedaży swarzędzkiego dealera samochodów firmy Szpot – KIA, Hyundai, Citroen, Suzuki i Nissan. Marka KIA zaprezentowała nowy model trzeciej generacji popularnego modelu Ceed. Premiera miała miesiąc temu w Genewie, a już od czerwca będzie można zakupić to auto. Samochód, na razie dostępny w wersji hatchback, w przyszłości będzie dostępny również jako combi. Ciekawostką jest KIA Proceed, auto koncepcyjne, pokazujące jak w przyszłości będą wyglądały auta marki KIA.Marek Wajer, przedstawiciel firmy Szpot, swarzędzkiego dealera samochodów, zachęca do odwiedzenia targów: „Nowości jest naprawdę dużo. Praktycznie w każdej z marek możemy wskazać coś co jest topowe i absolutnie nowe.” Według M. Wajera w KIA Proceed, choć jest jeszcze autem koncepcyjnym, to pewne elementy, które na razie pozostają w sferze przyszłości, będziemy mogli zaobserwować w samochodach marki już w ciągu dwóch lat.

Szacuje się, że przez targi przewinie się nawet 135 tys. zwiedzających. Każdy zainteresowany może zobaczyć motoryzacyjne nowości w dniach 6-8 kwietnia 2018. Bilety można zakupić przez internet (tutaj link), a ceny zaczynają się od 19 zł (w przedsprzedaży przez internet wychodzi taniej!).Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *