Wrześniowy Informator Swarzędzki już w punktach handlowych i internecie

Wrześniowy numer gazety lokalnej – Informator Swarzędzki – od dzisiaj jest już dostępny! Nasza gazeta pojawia się w punktach usługowych i handlowych miasta i gminy Swarzędz oraz gmin sąsiednich, a także w internecie na stronie www.swarzedz24.pl. Oczywiście zarówno na papierze, jak i w internecie Informator jest dostępny bezpłatnie. Życzymy miłej lektury!

Zachęcamy do czytania:

   • jaki projekt z finasowaniem w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022?
   • zasłużeni swarzędzanie zostali uhonorowani
   • Biblioteka Pedagogiczna zmienia siedzibę
   • w Uzarzewie odbyły się dożynki
   • sporo darmowych ogłoszeń drobnych
   • i bardzo ważne: ogłoszenia najlepszych lokalnych przedsiębiorców i firm

Życzymy przyjemnej lektury!

Wrześniowy Informator Swarzędzki na rok 2021 – gazeta dostępna jest za darmo na papierze oraz w internecie! Gazetę można przeczytać poniżej, lub w naszym archiwum – znajdziecie tam również wydania Informatora z ostatnich lat.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Informacja o ogłoszeniach drobnych

Przypominamy, że ogłoszenia drobne, można zamieścić na naszym portalu (kliknij tutaj). Ogłoszenia pojawiają się w drukowanym Informatorze Swarzędzki, a także na naszym portalu swarzedz24.pl. Ogłoszenia w internecie są aktualizowane w pewnych odstępach czasu. Oznacza to, że wpisane ogłoszenie w internecie, na naszej stronie nie pojawi się od razu. Ogłoszenia drobne, publikowane przez nas są w zupełności darmowe. Osoby pragnące w ten sposób zareklamować swoje usługi, wykonywane w sposób sprofesjonalizowany, zachęcamy do zamieszczania reklam. Nie wszystkie ogłoszenia, o charakterze komercyjnym, będą publikowane, bezkosztowo. Zachęcamy do korzystania z usługi – darmowa tablica ogłoszeń Swarzędz – na swarzedz24.pl.

Wrześniowy Informator Swarzędzki

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *