Wspomnienia z dawnej pracy: weź udział w konkursie i zawalcz o nagrody!

Jeśli pamiętasz czasy, w których w sklepach obowiązywały kartki na żywność, a egzamin z informatyki zdawałeś w systemie DOS, to może oznaczać tylko jedno – jesteś idealnym kandydatem do konkursu – czas na wspomnienia z dawnej pracy!

Portal Aplikuj.pl chciałby poznać Wasze wspomnienia zawodowe i liczy, że będziecie chcieli się nimi podzielić. Byłoby cudownie, gdybyście w swojej kolekcji posiadali stare fotografie, które przedstawiają dawne stanowisko pracy. Mamy nadzieję, że przekonamy Was do podzielenia się nimi z nami oraz młodym pokoleniem, które właśnie rozpoczyna swoją karierę zawodową, ale w całkiem innych realiach. Po wyłonieniu zwycięzców, zdjęcia będą zgromadzone w galerii pokonkursowej.

Aby przystąpić do konkursu należy mieć ukończony 50 rok życia i pochodzić z województwa wielkopolskiego/ lubuskiego. Wystarczy, że do redakcji wyślesz maksymalnie 3 według Ciebie najlepsze fotografie z krótkim ich opisem. Zgłoszenia można dokonać na wskazanej stronie https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-zgloszenie. Na Twoje zgłoszenie redakcja oczekuje do 30 marca 2022 roku, po tym terminie będzie za późno by walczyć o nagrody.

Gwarantujemy świetną zabawę, gdzie będzie można zmierzyć się z innymi uczestnikami i wspaniałe nagrody takie jak: telefony komórkowe, kursy komputerowe (strefakursow.pl) i inne nagrody rzeczowe. Dla osób którym nie uda się zająć któregoś z pierwszych trzech miejsc przewidziane są wyjątkowe gadżety i ciekawe książki. Więcej informacji znajduje się pod adresem https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia.

Aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Wspomnienia z dawnej pracy
Wspomnienia z dawnej pracy: weź udział w konkursie i zawalcz o nagrody!

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *