Walentynkowe pizza party w ETC Swarzędz

Już w najbliższą sobotę centrum handlowe ETC Swarzędz przygotowało dla swoich klientów naprawdę nietypową niespodziankę – Pizza Party. Impreza odbędzie z okazji zbliżających się Walentynek. W końcu 14 lutego to tradycyjnie święto miłości, a któż nie kocha tej słynnej, włoskiej potrawy?

Walentynkowe Pizza Party odbędzie się już w najbliższą sobotę, 9 lutego, w godzinach 11:00-17:00. Uczestnictwo we wszystkich atrakcjach jest bezpłatne, a udział mogą wziąć zarówno zakochane pary, całe rodziny z dziećmi, jak i single. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego!

W programie znalazły się przede wszystkim warsztaty przygotowania i pieczenia pizzy. Z okazji święta zakochanych dostępne będą także formy w kształcie serca, których będzie można użyć przy pieczeniu, by posiłek nabrał wyjątkowego i odświętnego charakteru. Przez cały czas trwania imprezy będzie można także degustować pizzę w różnych smakach. Nie zabraknie również tematycznych konkursów, zabaw, gier i quizów dla dzieci, dorosłych oraz par. Partnerem wydarzenia jest jeden z najemców ETC – Pizza Hut Express, gdzie w sobotę 9 lutego będzie można także skorzystać z wyjątkowej promocji: 50% na drugą pizzę z oferty „Festiwalowe Smaki” oraz dolewka napoju gratis do każdego zamówienia. W cukierni-piekarni NATURA  tego dnia będzie można także kupować pizzerki w promocyjnej cenie – 2 sztuki za 6zł.

– 9 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy, a 5 dni później – Walentynki. W ETC Swarzędz proponujemy, by połączyć obie te okazje w jedno święto! Warsztaty, degustacje i pokazy będą doskonałą okazją do – dosłownie – pysznej zabawy. PRzy okazji zachęcamy także do skorzystania z bogatej oferty i licznych promocji, jakie przygotowali na ten dzień nasi najemcy – mówi Katarzyna Czubak, PR & Marketing Manager Capital Park, właściciela
i zarządcy ETC Swarzędz. – Inspiracji na walentynkowe prezenty na pewno nie zabraknie. Kwiaciarnia, księgarnia, jubiler czy drogerie to sprawdzone miejsca, w których można znaleźć piękne upominki dla partnerów i partnerek. A jeśli nie jesteśmy pewni, co najbardziej ucieszy drugą osobę, zawsze możemy podarować jej bon prezentowy. Sporo naszych  najemców oferuje tę wygodną i bezpieczną opcję – podsumowuje K. Czubak.

W trakcie wydarzenia nie zabraknie także inspiracji do walentynkowych zakupów i pomysłów na ciekawe prezenty. Konferansjer prezentować będzie  i oferty najemców. Znaleźć można je także na Facebooku ETC Swarzędz oraz na stronie internetowej www.etcswarzedz.pl w zakładce „Aktualności”.

W dniu wydarzenia ETC Swarzędz będzie otwarte w regularnych godzinach – od 10.00 do 21.00. Wszystkie atrakcje w trakcie Pizza Party w ETC Swarzędz są bezpłatne. Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/events/531622747328929/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *