Dyniomania w ETC Swarzędz, czyli sobota z upominkami

Dyniomania w ETC Swarzędz! Październik oraz dary jesieni – z czym się kojarzą? Oczywiście z dyniami, których w najbliższym czasie nie może zabraknąć. W najbliższą sobotę każdy będzie miał szansę otrzymać taki pomarańczowy upominek od ETC Swarzędz. Dynia przyda się do przyozdobienia domu albo do przygotowania smacznej, rozgrzewającej zupy. Co zrobić, by ją dostać?

W najbliższą sobotę 23 października ETC Swarzędz zaprasza do udziału w akcji „DYNIOMANIA”. Tego dnia każdy, kto zrobi w Centrum zakupy za minimum 100 złotych otrzyma dyniową niespodziankę. W godz. 10:00-18:00 przy specjalnym stoisku czekać będą hostessy, które po weryfikacji paragonu wręczą chętnym prezenty – i to nie byle jakie, bo iście jesienne. Z nich, już każdy w domowym zaciszu będzie mógł przygotować efektowną ozdobę  – oryginalny lampion lub pyszną dyniową zupę. Instrukcja, jak to zrobić będzie dołączona.

UWAGA! Kwota zakupów w wysokości minimum 100zł może być sumą maksymalnie dwóch paragonów. Akcja potrwa do godz. 18:00 lub do wyczerpania zapasów. Regulamin akcji dostępny będzie na stoisku w dniu wydarzenia.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Dyniomania w ETC Swarzędz

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *