ETC Swarzędz świętuje 25. urodziny

Jedno z najstarszych centrów handlowych w Wielkopolsce – ETC Swarzędz – już w najbliższą sobotę będzie hucznie obchodzić swoje 25 urodziny. Z tej okazji cały weekend będzie wypełniony wyjątkowymi atrakcjami. Jedną z nich będzie wspólne gotowanie z kucharzem, podróżnikiem, uczestnikiem programu „Azja Express” – Pascalem Brodnickim.

Urodzinowe obchody rozpoczną się już w najbliższą sobotę, 13 kwietnia i będą się odbywać między godz. 12.00 a 18.00. Będą kontynuowane również w niedzielę, 14 kwietnia, w tych samych godzinach. Wstęp jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Atrakcji nie zabraknie zarówno dla tych najmłodszych, jak i dorosłych klientów.

W sobotę 13 kwietnia o godz. 13.00 rozpoczną się warsztaty live cooking z Pascalem Brodnickim – znanym i uwielbianym przez miliony Polaków kucharzem, prezenterem kulinarnym i podróżnikiem.  Pascal zaprezentuje swoje popisowe dania i zaprosi do wspólnego gotowania, a także degustacji przygotowanych przez niego i uczestników warsztatów potraw. W trakcie ich trwania będzie można również zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie, a także zdobyć książki kucharskie jego autorstwa wraz z autografem. Tego dnia kulinarnie wykazać się będą mogli także najmłodsi  – przez cały dzień trwać będą warsztaty tworzenia mini-torcików urodzinowych dla ETC. Wszyscy klienci którzy w sobotę pojawią się w centrum, zostaną  także poczęstowani pysznym, urodzinowym tortem.

Drugi dzień urodzin ETC również rozpocznie się o godz. 12.00. Tego dnia ETC świętować będzie nieco bardziej artystycznie, choć i wtedy nie zabraknie kulinarno-słodkich akcentów. Na scenie ETC zaprezentują się lokalni artyści i wykonawcy, w tym m.in. piosenkarze i tancerze z sekcji wokalnej oraz tanecznej Ośrodka Kultury w Swarzędzu, a także uczniowie (instrumentaliści
i wokaliści) ze szkoły muzycznej Muzza.

Ze swoimi słodkimi wypiekami zaprezentują się Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Janikowie lub harcerze ze swarzędzkiego hufca. Przez całą niedzielę odbywać się także będą warsztaty zdobienia muffinek, do udziału w których zaproszone są zarówno dzieci, jak i ich rodzice.

Przez całe dwa dni na scenie będą odbywać się mini-konkursy urodzinowe z nagrodami. Nie zabraknie także urodzinowego tortu w postaci apetycznych muffinków. Ale to nie wszystko. Tort będzie przede wszystkim miejscem urodzinowej zabawy z nagrodami! Za każde wydane w trakcie urodzinowego weekendu w ETC Swarzędz 100zł będzie można wziąć udział w konkursie, który polega na odnalezieniu lizaka umieszczonego na torcie,
w odpowiednim czasie – i zdobyciu jednej z ponad 220 nagród (bony upominkowe oraz nagrody rzeczowe).

 
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *