Dzień Dziecka z LEGO w ETC Swarzędz – w sobotę 4 czerwca!

Dzień Dziecka z LEGO w ETC SwarzędzETC Swarzędz przedłuża Dzień Dziecka! W sobotę 4 czerwca w Centrum na dzieci czekać będzie masa atrakcji. Klocki LEGO oraz LEGO DUPLO w najrozmaitszych wydaniach, konkursy z nagrodami, pokazy robotów to tylko część z nich. ETC przygotowało też niespodziankę do dorosłych – darmowy przegląd samochodu.

ETC Swarzędz zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. W tym roku Centrum planuje moc atrakcji nie 1, lecz 4 czerwca. W sobotę w godz.  12:00-18:00 na najmłodszych czekać będzie ogrom zabawy w towarzystwie ulubionych klocków LEGO! Do dyspozycji dzieci będzie basen wypełniony LEGO DUPLO czy stoliki, przy których z klasycznych klocków będą mogły konstruować przeróżne budowle. W ramach wydarzenia odbędą się także pokazy niezwykłych robotów – również stworzonych z LEGO. To jednak nie wszystko. ETC Swarzędz przygotowało kreatywne prezenty. Po dokonaniu w Centrum zakupów i okazaniu paragonu o wartości minimum 100 zł rodzice otrzymają dla swoich pociech za darmo zestaw klocków.

UWAGA! Regulamin wymiany paragonu na nagrody dostępny będzie przy specjalnym stoisku w centrum handlowym.

ETC nie zapomina o dorosłych. Gdy dzieci będą świetnie się bawić, opiekunowie mają szansę skorzystać z bezpłatnego przeglądu samochodu. Na parkingu centrum od strony sklepu budowlanego, w godz. 10:00-16:00 pojawi się stoisko Hyundai Szpot, gdzie sprawdzane będą auta wszystkich marek. Technik Serwisu zajmie się profesjonalną oceną pojazdu i kontrolą m.in.:

  • poziomu płynu chłodzenia
  • poziomu płynu hamulcowego
  • poziomu oleju silnikowego
  • akumulatora oraz stanem jego naładowania
  • wycieraczek i spryskiwaczy szyb
  • stanu ogumienia i głębokości bieżnika
  • stanu ciśnienia w oponach

Uzupełniony zostanie także płyn do szyb, a w ramach podziękowania za udział w akcji, kierowca otrzyma płyn do usuwania owadów oraz ekologiczną torbę na zakupy.

Atrakcje z okazji Dnia Dziecka trwać będą od 12:00 do 18:00, natomiast akcja serwisu Hyundai Szpot w godz. 10:00-16:00. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Dzień Dziecka z LEGO w ETC Swarzędz
Dzień Dziecka z LEGO w ETC Swarzędz – w sobotę 4 czerwca!

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *