Klub fitness UP, czyli nowy wymiar ćwiczeń w ETC Swarzędz

Nowy fitness klub UP w ETC Swarzędz oferuje ponad 200 stanowisk w 8 strefach wyposażonych w sprzęty marek premium, zajęcia grupowe i indywidualne fizjoterapię. To wszystko i wiele więcej. Dodatkowo, do niedzieli 5 czerwca klub zaprasza na dni otwarte, podczas których wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się ze szczegółową ofertą klubu i korzystać z jego usług bezpłatnie.

Na sportowej mapie Swarzędza pojawił się nowy punkt dedykowany miłośnikom aktywnego i zdrowego trybu życia. UP to wyjątkowy klub fitness gwarantujący nowoczesne zaplecze treningowe oraz holistyczne podejście do dbania o formę fizyczną. Klubowicze mają do dyspozycji ponad 200 stanowisk zlokalizowanych w 8 strefach wyposażonych w sprzęt marek takich jak OLYMP, Nautilus, StairMaster, StarTrac, Schwinn, Tiguar czy DARE. Klub prowadzi także zajęci grupowe m.in. jogi, UP Cyclingu, boksu i zumby oraz treningi indywidualne, podczas których specjaliści dodatkowo udzielają porad żywieniowych i proekologicznych. Oprócz najlepszej jakości akcesoriów i doświadczonej kadry trenerskiej, na miejscu można także skorzystać z suchej sauny i solarium oraz z usług fizjoterapeuty. UP ma także dobrą wiadomość dla osób z pakietami sportowymi – w klubie honorowane są karty MEDICOVER Sport.

Na zajęcia w UP każdy może zapisać się już dziś, a do niedzieli 5 czerwca skorzystać z nich bezpłatnie. To nie wszystko – w piątek 3 czerwca o godz. 18:00 z okazji otwarcia w UP zaplanowano wielką imprezę. Na klubowiczów czekać będzie poczęstunek, prosecco prosto z minivana, muzyka z DJ na żywo oraz loteria z nagrodami. Do wygrania między innymi treningi personalne, vouchery wstępu na dwa tygodnie dla bliskiej osoby, a nawet karnety ważne pół roku.

Godziny otwarcia w tygodniu otwartym (30.05-05.06):

30.05-4.06.: 10:00-21:00

5.06.: 10:00-18:00

Od poniedziałku 6 czerwca obowiązywać będą stałe godziny otwarcia:

Pon.-pt. 6:00-22:00

Sobota 9:00-19:00

Niedziela 10:00-18:00

UP zlokalizowany jest na pierwszym piętrze Centrum Handlowego ETC Swarzędz – nad sklepem Reserved. Na zajęcia można zapisać się na stronie https://www.up-fit.pl/swarzedz/

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

klub fitness UP

klub fitness UP

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *