Wakacyjne Przystanki Muzyczne – już dwa spotkania za nami

7 i 14 sierpnia miała miejsce impreza pod nazwą Wakacyjne Przystanki Muzyczne, która najpierw na osiedlu Raczyńskiego, a potem przy skateparku, zgromadziła wielu swarzędzan. Zobaczcie relację z wydarzenia autorstwa Ośrodka Kultury w Swarzędzu.

W sobotę  7 sierpnia 2021 na os. Raczyńskiego przy fontannach w ramach Wakacyjnych Przystanków Muzycznych spotkało się wiele pokoleń Swarzędzan. Najmłodsi mogli bawić się podczas wspaniałych animacji, skorzystać z bezpłatnego dmuchanego zamku i zjeżdżalni oraz poskakać na trampolinie. O godz. 19.00 rozpoczął się koncert Maksa Łapińskiego, który zgromadził przy scenie nie tylko starszą publiczność ale i grupkę młodych fanek. Koncert był pełen energii jak i niezwykłej wrażliwości.

W sobotę 14.08.2021r. na terenie przy Skateparku odbył się drugi Wakacyjny Przystanek Muzyczny. Ze sceny wybrzmiały radosne dźwięki reggae, a to za sprawą tarnobrzeskiego zespołu GUN JAH, który zaraził publiczność swoją pozytywną energią i podzielił się sporą dawką dobrych emocji. Zespół wystąpił w towarzystwie Włodzimierza Kiniorskiego – muzyka, kompozytora, multiinstrumentalisty grającego m.in. na saksofonie, współpracującego z takimi zespołami i muzykami jak: Brygada Kryzys, Free Cooperation, Graal, Izrael… Najmłodsi mogli skorzystać z bezpłatnych animacji o które zadbała „Montownia uśmiechu”, dmuchanego zamku, zjeżdżalni oraz trampoliny.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami podczas tegorocznych Wakacyjnych Przystanków Muzycznych.
Na kolejną edycję naszych przystanków serdecznie zapraszamy za rok.
Do zobaczenia.

Poniżej zamieszczamy fotografie autorstwa Aldony Młynarczak.

Wakacyjne Przystanki Muzyczne
Wakacyjne Przystanki Muzyczne – os. Raczyńskiego
Wakacyjne Przystanki Muzyczne
Os. Raczyńskiego
Os. Raczyńskiego
Skatepark
Skatepark
Wakacyjne Przystanki Muzyczne
Skatepark

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *