Duda czy Trzaskowski? II tura – wybierz już dziś! (sonda)

Jaki będzie wybór Swarzędza – Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski – wybierz już dzisiaj! Zaczynamy zabawę z naszą sondą przed II turą wyborów prezydenckich. 

Wyborcy w kraju zadecydowali i do drugiej tury wyborów prezydenckich trafili Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Druga tura wyborów odbędzie się w niedzielę 12 lipca 2020 r. Wtedy dowiemy się kto zasiądzie w fotelu prezydenta na następne 5 lat.

Wyniki wyborów w Swarzędzu były jednak inne niż w całym kraju. W gminie Swarzędz wygrał kandydat opozycji, deklasując urzędującego prezydenta kraju. Przed pierwszą turą na naszym portalu przeprowadziliśmy sondę, a jej rezultat prognozował zwycięstwo Rafała Trzaskowskiego w gminie Swarzędz.

Teraz chcemy powtórzyć zabawę i dowiedzieć się kogo wybierzecie na prezydenta – będzie do Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski – wybierz swojego kandydata już teraz.

[poll id=”12″]

Sondę zamkniemy w piątek 10 lipca, by jeszcze przed ciszą wyborczą przedstawić wyniki. Oczywiście należy do nich podchodzić z dystansem, gdyż ma ona charakter bardziej zabawy. A jednak, wynik poprzedniej sondy wskazał pewien trend.

Według badania wykonanego jeszcze przed rezultatem I tury, minimalną przewagę w II turze ma Andrzej Duda. Jest ona na granicy błędu statystycznego. Więcej tutaj.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

duda trzaskowski wybierz dzisiaj

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *