Helenka z Kobylnicy potrzebuje pomocy – dziewczynka dzielnie walczy

Mała Helenka z Kobylnicy choruje na wrodzoną łamliwość kości, potrzebuje pomocy, rodzina urodzonej kilkanaście dni temu dziewczynki zbiera środki i prosi o nasze wsparcie.

Rodzice dziewczynki o tym, że urodzi się chora dowiedzieli się już w 20 tygodniu ciąży. 1 sierpnia 2021 Helenka z Kobylnicy przyszła na świat i bardzo potrzebuje naszej pomocy. Chorująca na wrodzoną łamliwość kości walczy o życie każdego dnia i robi to niezwykle dzielnie. I to mimo że urodziła się już z licznymi złamaniami.

Dziewczynka ma na szczęście kochających rodziców, rodzinę i wielu przyjaciół. Ma także nas. Spróbujmy wesprzeć Helenkę w tej nierównej walce, pomóżmy finansowo rodzinie dzielnej wojowniczki. Rodzice zbierają środki poprzez portal siepomaga.pl oraz poprzez grupę z licytacjami na Facebooku. Klikając w zamieszczone linki znajdziecie się w miejscu zbiórek.

Helence życzymy zdrowia, rodzicom wytrwałości, a wszystkim którzy pomogą, czy to finansowo, czy dzieląc się informacją – serdecznie dziękujemy – jesteście wielcy! 💗

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Helenka z Kobylnicy potrzebuje pomocy
Fot. siepomaga.pl.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *