Swarzędzkie Dziki wracają – otwarcie siódmego sezonu treningów

Nieformalna grupa trenująca na świeżym powietrzu rozpoczyna siódmy sezon treningów kalistenicznych – Swarzędzkie Dziki wracają!

W tym roku następuje zmiana głównodowodzącego, zamiast Piotra Skokalskiego organizacją i prowadzeniem zajmie się Barłomiej Niechciał. Bartek jest w grupie od początku jej istnienia, ma spore doświadczenie w prowadzeniu innych grup treningowych (m.in. Mud Goats) oraz sam aktywnie biega cały rok.

Barłomiej Niechciał

Zachęcamy zatem wszystkich do przybycia na nasze treningi, które od lat prowadzone są na placu do Street Workoutu przy ul. Strzeleckiej za Unią; po szczegóły w które dni i o której godzinie zapraszamy na nasz fanpage na facebooku „Swarzędzkie Dziki”.

Kto może przyjść? Każdy kto nie ma zdrowotnych przeciwwskazań – kobiety, młodzież, osoby starsze, wysocy, niscy, chudzi, grubi itd. Dostosowujemy intensywność do grupy. Również osoby, które nie mają formy sportowej – tym bardziej Was zachęcamy, żebyście popracowali w dyscyplinie i skupieniu nad aktywnością za pomocą kalisteniki – oczywiście z nami!

Piotr Skokalski

Aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Swarzędzkie Dziki wracają
Swarzędzkie Dziki wracają – otwarcie siódmego sezonu treningów

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *