Dni Swarzędza 2024 – największa coroczna impreza – kto wystąpi?

Ośrodek Kultury w Swarzędzu zaprasza na Dni Swarzędza 2024, które odbędą się 29 i 30 czerwca na Polanie Miejskiej przy ul. Strzeleckiej. To wyjątkowa okazja, aby wspólnie świętować z całą rodziną i przyjaciółmi.

Tegoroczne Dni Swarzędza zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie. Organizatorzy przygotowali bogaty program koncertów, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom muzyki. Na scenie wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej, takie jak Golec uOrkiestra, Bednarek, DJ Kris, Liber i Mezo, Nowator i DJ Emdi. Oprócz występów znanych artystów, zaprezentują się również lokalni muzycy.

Oprócz muzyki na scenie, na uczestników Dni Swarzędza czeka wiele innych atrakcji. Będą animacje dla dzieci, wspaniały lunapark, dmuchany plac zabaw oraz niesamowity pokaz laserowy.

Więcej szczegółów na temat tego wydarzenia można znaleźć na stronach przygotowanych przez organizatora oraz na zamieszczonym niżej plakacie.

Dni Swarzędza 2024
Dni Swarzędza 2024 – największa coroczna impreza – kto wystąpi?

Dni Swarzędza to doskonała okazja do integracji lokalnej społeczności, wspólnej zabawy i świętowania sukcesów miasta. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Swarzędza i okolic do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Dni Swarzędza 2024
Dni Swarzędza 2024 – największa coroczna impreza – kto wystąpi?

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *